Szykuje się skandal z Sussexami w roli głównej. Będzie nowy wywiad z rodziną Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle
Źródło: Rosa Woods - Pool/Getty Images
Meghan Markle znów może mieć problemy rodzinne. Nie raz próbowali ją upokorzyć. Teraz brytyjska stacja telewizyjna wyemituje wywiad z siostrą, bratem oraz ojcem amerykańskiej aktorki. "Rodzina Markle jednoczy się z niezwykłym przesłaniem w przeddzień koronacji króla Karola III" - czytamy na Twitterze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Spin-off serialu "Skazana". Jak wyglądały zdjęcia do nowej produkcji pt. "Pati"?
"Pati" to spinn-off serialu "Skazana". Produkcja przedstawi losy bohaterki, którą pokochali widzowie. Jak wyglądało życie Pati zanim trafiła do więziennego świata?

Meghan Markle nie pojawi się na koronacji

6 maja odbędzie się uroczysta koronacja Karola III. Okazję ma uświetnić obecność królewskiego syna marnotrawnego, księcia Harry'ego. Meghan Markle zdecydowała się zostać z dziećmi w rezydencji w Kalifornii. Powody tej decyzji nie są do końca znane, ale chodzą słuchy, że aktorka obawia się konfrontacji z rodziną swojego męża.

Według doniesień medialnych, to bliscy Meghan Markle szykują dla niej niemiłą niespodziankę. Dzień przed koronacją, 5 maja, ma zostać wyemitowany wywiad ojca, brata i przyrodniej siostry Meghan Markle, który już teraz jest bardzo mocno promowany.

Samantha Markle, przyrodnia siostra Meghan Markle, wielokrotnie udzielała się w mediach, negatywnie wypowiadając się o Meghan i księciu Harrym. Choć kobieta nie ma kontaktu z aktorką od wielu lat, zawsze ma na jej temat wiele do powiedzenia. Wcześniej wniosła pozew o zniesławienie, żądając 60 tys. funtów odszkodowania. Meghan Markle miała ją oczernić w wywiadzie u Oprah Winfrey w 2021 roku. Samantha Markle cierpi na stwardnienie rozsiane i porusza się na wózku inwalidzkim.

W przeddzień koronacji wyemitowanie zostanie kontrowersyjny wywiad z rodziną Meghan Markle

Teraz pojawiła się informacja, że 5 maja, czyli dzień przed koronacją Karola III, na antenie brytyjskiej telewizji zostanie wyemitowany wywiad z Meghan Markle oraz jej rodzeństwem. Wywiadu udzielili na wyłączność. Ma on zawierać niepublikowane wcześniej nagrania z rodzinnego archiwum księżnej Sussex. Taylor Auert, który przeprowadził kontrowersyjną rozmowę z rodzeństwem Meghan Markle, zapowiada, że ukrywane materiały zadziwią świat.

"Meghan Markle, jakiej nie znacie. Po raz pierwszy cała rodzina Markle jednoczy się z niezwykłym przesłaniem w przeddzień koronacji króla Karola III. Te ukrywane materiały zadziwią świat! Tylko na Kanale 7" - napisał Taylor Auert na Twitterze.

Wszystko wskazuje na to, że wybuchnie kolejna afera, która z pewnością zdominuje światowe media w przeddzień koronacji Karola III. Nie wiadomo, co dokładnie ujrzymy w wywiadzie, ale już teraz wzbudza on wiele emocji i kontrowersji. Czy Meghan Markle w końcu ujawni prawdziwe oblicze? Czy jej rodzeństwo zdradzi coś, czego do tej pory nie wiedzieliśmy? Te i wiele innych pytań zostaną z pewnością zadane po wyemitowaniu tego kontrowersyjnego wywiadu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Rosa Woods - Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości