Co się działo w show-biznesie? Podsumowanie czwartku 27.04.2023

Autor:
Kamila
Jamrożek,
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Co się działo w show-biznesie? Podsumowanie czwartku 27.04.2023

Czwartek w świecie gwiazd był pełna ciekawych wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby poznać najnowsze wieści z show-biznesu. Poznaj najważniejsze i najbardziej kontrowersyjne momenty dnia z życia celebrytów, które trafiły do mediów w czwartek 27.04.2023 r.

W czwartek świat gwiazd aż huczał od wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych wydarzeniach ze świata show-biznesu! Przygotuj się na zwroty akcji i niespodzianki!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"
Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"

Angelina Jolie w towarzystwie syna odwiedziła Biały Dom

Angelina Jolie niezbyt często pokazuje się ostatnio publicznie w towarzystwie swoich dzieci. Gwiazda zaskoczyła niedawno media swoją wizytą w Białym Domu. Tym bardziej że towarzyszył jej 21-letni syn Maddox.

Czytaj więcej:

Niepokojące doniesienia o stanie Karola III

Już 6 maja rozpoczną się uroczystości związane z koronacją Karola III. Media od wielu tygodni rozpisują się na temat zaplanowanych wydarzeń. Jednak zza granicy płyną niepokojące wieści. Król Karol III ma być w nie najlepszym stanie.

Czytaj więcej:

Martyna Wojciechowska pokazała, jak odmienił się wygląd jej córki

W 2017 roku Martyna Wojciechowska adoptowała Kabulę. Od tego czasu dziewczynka ma możliwość cieszenia się nowym życiem. Na Instagramie dziennikarka przedstawiła transformację swojej adoptowanej córki oraz podzieliła się wzruszającą opowieścią o tym, jak się odnalazły.

Czytaj więcej:

Zmarł Jerry Springer

Wiadomości o śmierci jednej z legend amerykańskiej telewizji potwierdziła rodzina Jerry'ego Springera. Dziennikarz przez 27 lat prowadził swoje słynne show, w którym nie brakowało kontrowersji. W latach 90. "Potyczki Jerry'ego Springera" miały tak dużą oglądalność, że w niektórych miastach USA wyprzedziły w rankingu program Oprah Winfrey. Jerry Springer odszedł w wieku 79 lat, chorował na nowotwór.

Czytaj więcej:

Wiktoria Gąsiewska zdradziła, że nie chce mieszkać z partnerem

Wiktoria Gąsiewska wciąż mieszka z rodzicami, jednak przygotowuje się do przeprowadzki do własnego mieszkania. Gwiazda od jakiegoś czasu jest związana z Jasperem Sołtysiewiczem i jak zdradziła... nie chce z nim na razie zamieszkać. Ma ku temu bardzo ważny powód.

Czytaj więcej:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek, Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

Pozostałe wiadomości