Nie żyje modelka "Playboya" znana z romansów z gwiazdami futbolu. Miała 38 lat

Nie żyje modelka Tabby Brown
Nie żyje modelka Tabby Brown
Źródło: Getty Images
Tabby Brown nie żyje. Gwiazda znana z odważnej sesji w "Playboyu" oraz krótkich romansów z gwiazdami futbolu, niestety odeszła z tego świata w wieku zaledwie 38 lat. Informację o jej śmierci potwierdził menedżer celebrytki, choć nie ujawnił przyczyn tego tragicznego wydarzenia.

Tabby Brown była nie tylko modelką, ale także gwiazdą telewizji. Jej krótka, lecz burzliwa historia romansów z gwiazdami futbolu, takimi jak Raheem Sterling i Mario Balotelli, wzbudzała wiele emocji w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Nie żyje modelka Tabby Brown

Informacja o śmierci celebrytki została potwierdzona przez jej menedżera w rozmowie z tabloidem "The Sun". Jednak przyczyny tego tragicznego wydarzenia nie zostały ujawnione, pozostawiając wiele spekulacji.

Tabby Brown, urodzona w roku 1985, zdążyła w ciągu swojej kariery zyskać sympatię fanów i zdobyć uznanie dużego grona obserwatorów na Instagramie.

W mediach społecznościowych oraz na łamach prasy pojawiło się mnóstwo wyrazów żalu i wsparcia ze strony znanych osobistości. DJ-ka NayNay, udzielając wywiadu dla "Daily Mail", wyraziła swoje uczucia słowami:

"Jakim byłaś światłem, twój wygląd zewnętrzny pasował do twojego wnętrza, byłaś tak piękna. Jestem naprawdę zszokowana i zasmucona, że Cię nie ma. Spoczywaj w pokoju wiecznym, Tabby".

Vas J Morgan, dyrektor kreatywny firmy Sosala, która w przeszłości współpracowała z Tabby Brown jako jej pracodawca, również wyraził swoje smutek: "Moje serce jest złamane".

Nie żyje modelka Tabby Brown – kim była?

Tabby Brown, nazwisko, które stało się rozpoznawalne w kręgach show-biznesu i mediów, zasłynęła odważnymi sesjami na okładkach prestiżowych magazynów, takich jak "Playboy" i "Cosmopolitan". Jednak modeling szybko przestał być jej jedynym celem, co poskutkowało decyzją o udziale w reality show "Kawaler do wzięcia". To właśnie tam zdobyła ogromną rzeszę fanów. Jednym z głównych kanałów komunikacji z jej fanami stały się media społecznościowe, a na Instagramie obserwuje ją ponad 300 tys. osób.

Tabby Brown była również znana ze swoich związków z piłkarzami. Wśród jej byłych partnerów były takie gwiazdy futbolu jak reprezentant Anglii Raheem Sterling i Mario Balotelli z Włoch.

Jej romans z Mario Balotellim nagłośniło pismo "The Mirror", które donosiło o ich spotkaniach w nocnym klubie w 2011 roku. Niestety, ich związek był krótki, a rozstali się po zaledwie siedmiu miesiącach. Pięć lat później, widziano ją w towarzystwie napastnika Chelsea Raheema Sterlinga. Mimo licznych spekulacji ani jeden, ani drugi nie zabrali publicznie głosu w związku ze śmiercią swojej byłej partnerki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości