Taco Hemingway na czułym zdjęciu z Igą Lis. Rzadko pokazuje się z ukochaną

Iga Lis i Taco Hemingway
Iga Lis i Taco Hemingway są parą
Źródło: MWMEDIA/Screen IG
Taco Hemingway bardzo chroni swoją prywatność i prawie nigdy nie odnosi się publicznie do związku z Igą Lis. Tym razem jednak raper wydał nową płytę i z tej okazji postanowił nieco naruszyć swoje reguły. Muzyk zwrócił się do ukochanej i pokazał ich wspólne zdjęcie.

Taco Hemingway i Iga Lis stanowią jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Zakochani stronią od branżowych ścianek i bardzo rzadko pokazują się razem publicznie. Nie publikują za często także wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych i nie udzielają wywiadów na temat związku. Teraz jednak raper z okazji wydania nowej płyty zrobił mały wyjątek i pokusił się o nieco prywaty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Taco Hemingway zwrócił się publicznie do Igi Lis

Taco Hemingway po przerwie, która trwała trzy lata, wrócił do fanów z nowym albumem zatytułowanym "1-800-OŚWIECENIE" i zapowiedział, że w przyszłym roku wyruszy w trasę koncertową. Z tej okazji raper zdecydował się opublikować bardzo prywatny post na Instagramie, w którym zwrócił się do swojej ukochanej, Igi Lis.

Muzyk podziękował jej za wsparcie, jakim od dawna go otacza. W karuzeli zdjęć dodał także czuły kadr z partnerką. Fani byli zachwyceni jego postem. Chwalili go za pracowitość i otwartość na nowe. Nie zabrakło także popularnych serduszek pod opublikowanymi zdjęciami.

"Dziękuję Idze, Dziekonowi, Nikodemowi, Yanowi i całej produkcji za stworzenie nam przepięknej warstwy wizualnej. Idze dziękuję dodatkowo za codziennie wsparcie, za nieustanną wiarę we mnie i olbrzymią cierpliwość w momentach, gdy praca nad płytą całkowicie mnie pochłonęła" - napisał Taco Hemingway na Instagramie.

Taco Hemingway i Iga Lis nie lubią opowiadać o swojej miłości

Taco Hemingway i Iga Lis są ze sobą już kilka lat, jednak przez długi czas ukrywali przed mediami swój związek. Para zaczęła spotykać się w 2017 roku. Oboje wówczas mieszkali w Londynie, więc nie musieli się obawiać nękających ich paparazzich. Po powrocie do Polski sytuacja zmieniła się jednak diametralnie.

Zakochani byli widywani na wspólnych spacerach. Raz paparazzi zrobili nawet zdjęcie Kindze Rusin, czyli mamie Igi Lis. Dziennikarka w swoim aucie miała świeżo wydaną płytę rapera i fani uznali, że nie ma w tym przypadku. Kilka miesięcy później nastolatka opublikowała pierwsze zdjęcie z ukochanym. Sam Taco Hemingway skomentował je słowami: "kocham cię".

Raper nie udziela wywiadów na tematy prywatne, jednak często śpiewa o relacji z partnerką w swoich utworach. Tak jak na przykład w piosence "Ortalion" z albumu "Europa". Zdradził w niej, że chroni Igę Lis przed zainteresowaniem mediów, które towarzyszy jej już od narodzin ze względu na znanych rodziców.

"Gdyby daliby ci spokój, częściej pisałbym love songi, ale tego dziś nie robię, bo im nie chcę dać zarobić (nie nie, nie). [...] Jedźmy na wakacje gdy nas męczą paparazzi [...] Wiem, że ciebie już nękali gdy byłaś jeszcze dzieciakiem (yeah, yeah, yeah)" - śpiewa Taco Hemingway.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Screen IG

podziel się:

Pozostałe wiadomości