Tak dziś wygląda córka Beyonce. Dziewczynka bardzo wydoroślała

Autor:
Norbert
Żyła

Beyonce powróciła na scenę. Podczas występu gwiazdy w Dubaju na scenie towarzyszyła jej 11-letnia pociecha. Córka gwiazdy od ostatniego oficjalnego wyjścia u boku sławnej mamy bardzo wydoroślała. Zobaczcie jak teraz wygląda Blue Ivy.

Beyonce to amerykańska piosenkarka, która swoją karierę zaczynała w latach 90. u boku Kelly Rowland i Michelle Williams, tworząc popularną formację Destiny’s Child. W 2000 r. gwiazda podpisała kontrakt płytowy z Columbia Records jednocześnie rozpoczynając swoją solową karierę. Od tamtej pory na koncie artystki pojawiło się wiele prestiżowych nagród, a sama gwiazda stała się jedną z najbardziej topowych wokalistek na świecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Muzyczne podsumowanie roku 2022
Muzyczne podsumowanie roku 2022 Muzyczne podsumowanie roku 2022

Blue Ivy wystąpiła ze sławną mamą na jednej scenie

Blue Ivy jest jedną z trójki córek Beyonce. Pomimo iż dziewczynka ma dopiero 11 lat, to już wielokrotnie towarzyszyła sławnej mamie podczas ważnych wydarzeń publicznych, a nawet występowała z nią na jednej scenie.

Dziewczynka wraz ze swoją sławną mamą nagrała utwór "Brown Skin Girl”, za który otrzymała statuetkę Grammy (w kategorii "Najlepszy teledysk"). Piosenka pierwotnie powstała na potrzeby nowej wersji filmu "Król Lew" i z miejsca zdobyła serca fanów na całym świecie.

Od wydania wspomnianego utworu minęło już kilka lat. Dziewczynka w tym czasie bardzo wydoroślała, co mogli zobaczyć fani Beyonce podczas niedawnego koncertu gwiazdy w Dubaju. Na wspomnianym wydarzeniu Blue Ivy znowu towarzyszyła sławnej mamie, po latach razem wykonały ich nagrodzony utwór.

Życie prywatne Beyonce

Oprócz Blue Ivy, Beyonce jest mamą 5-letnich bliźniaków Sir Carter i Rumi Carter, które wychowuje wspólnie z wieloletnim mężem, którym jest Jay-Z. Para pobrała się w 2008 r. Ślub odbył się w tajemnicy i dopiero 5 września 2008 r. podczas koncertu wokalistka pokazała publicznie wart 5 milionów dolarów pierścionek.

W 2011 r. Beyonce oraz Jay-Z oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Mała Blue Ivy przyszła na świat 7 stycznia 2012 r. W międzyczasie głośno mówiło się na temat poważnego kryzysu w związku artystów, za którym miały stać liczne zdrady. Ostatecznie jednak sławnej parze udało się go pokonać, a w lutym 2017 roku ogłosili, że spodziewają się bliźniaków. Siri i Rumi Carter przyszły na świat 13 czerwca tego samego roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości