Taylor Swift chciała zagrać w "Zmierzchu". Wiemy, dlaczego jej odmówiono

Taylor Swift, piosenkarka
Taylor Swift chciała zagrać w "Zmierzchu". Dlaczego się nie udało?
Źródło: Getty Images North America
Taylor Swift marzyła, by pojawić się w sequelu "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu". Choćby w epizodzie. Ostatecznie jednak nie dostała żadnej roli. Powód? Reżyser Chris Weitz wyjaśnił, dlaczego odrzucił jej kandydaturę.

Chris Weitz, reżyser sagi "Zmierzch", w podcaście "The Twilight Effect With Ashley Greene and Melanie Howe" przyznał, że o angaż w "Zmierzchu" starało się mnóstwo gwiazd. Nie tylko ze świata filmu, ale również ze świata muzyki, czy popularnych celebrytów. W tym gronie była także Taylor Swift.

Taylor Swift chciała zagrać w "Zmierzchu". Dlaczego jej nie zatrudniono?

Okazuje się, że Taylor Swift i Chris Weitz byli reprezentowani wówczas przez tego samego agenta. I to właśnie on starał się namówić reżysera, by ten zatrudnił piosenkarkę choćby do najmniejszego epizodu.

"Może zagrać kogoś z obsługi stołówki, restauracji, czy coś w tym rodzaju, po prostu chce być w tym filmie" - cytuje słowa agenta Chris Weitz.

Reżyser jednak nic nie robił sobie nic z próśb swojego agenta. Nie chciał jej zatrudniać. Powód? Prozaiczny.

czt_17
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Źródło: "Co Za Tydzień"

Taylor Swift i "Zmierzch". Dlaczego odmówiono jej roli?

Reżyser nie chciał zaangażować Taylor Swift w produkcję, ponieważ jego zdaniem "udział sławnej gwiazdy rozproszyłby uwagę widzów".

"Weszłaby na około pięć minut i nikt już nie byłby w stanie skupić się na fabule. Pluję sobie teraz w brodę, bo przecież: 'WOW, mógłbym spędzać czas z Taylor Swift'. Mogliśmy nawet zostać przyjaciółmi. Pewnie zadała sobie pytanie: 'Kim jest ten palant?'. Jednak czasami trzeba podejmować decyzje z myślą o tym, co jest najlepsze dla filmu" - mówił Chris Weitz w podcaście.

Żałujecie, ze Taylor Swift nie pojawiła się w sadze? Dajcie znać w komentarzu

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości