Najlepsze bajki i animacje dla dzieci dostępne na HBO Max [Ranking]

"Spider-Man Uniwersum" dostępne na HBO Max
"Spider-Man Uniwersum" dostępne na HBO Max
Źródło: HBO
W HBO Max także dzieci mogą znaleźć coś dla siebie. Oto przegląd animacji i bajek dostępnych w serwisie.

HBO Max ma w swojej bibliotece VOD nowe i stare animacje i bajki. Zebraliśmy dla Was listę dostępnych w serwisie propozycji dla najmłodszych.

"Spider-Man Uniwersum"

"Spider-Man Uniwersum" opowiada historię Milesa Moralesa, następcy zmarłego Petera Parkera, jako Spider-Mana. Skromny chłopak z Nowego Jorku odkrywa nagle, że ma ponadludzkie zdolności. Później okazuje się, że nie jest jedynym Spider-Manem. Film otrzymał bardzo pozytywne oceny od widzów i krytyków, a także wiele nagród, w tym między innymi w tym Oscar dla najlepszego długometrażowego filmu animowanego.

Wiadomo już, że powstanie druga część animacji. "Spider-Man: Across the Spider-Verse" został zapowiedziany na 2023, a następna część "Spider-Man: Beyond the Spider-Verse" na 2024 rok. W planach również jest spin-off.

"Piotruś Królik 2: Na gigancie"

"Piotruś Królik 2: Na gigancie" to druga część kinowego hitu. Piotruś wyrusza w podróż w nadziei na znalezienie przyjaciół, którzy podobnie jak on lubią psocić. Jego rodzina próbuje go wyśledzić w nadziei, że przekona go do powrotu do miejsca, do którego naprawdę przynależy. Główna postać zaczerpnięta jest z serii książek dla dzieci autorstwa Beatrix Potter.

Animacje na podstawie komiksów DC

W HBO Max znajdziemy mnóstwo animacji stworzonych na podstawie kultowych komiksów DC. W bibliotece serwisu dostępne są filmy z Batmanem, Wonder Woman czy Harley Quinn.

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
Nowy film: "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX. W tytułowej roli wystąpił Jude Law.

Animacje z serii Lego

Jakie dziecko nie lubi bawić się LEGO? Filmy LEGO od kilku lat są całkowicie odrębnym rodzajem animacji wypuszczanym na wielkie ekrany. W kolekcji znajdziemy tytuły takie jak "LEGO. Przygoda", "LEGO. Ninjago" czy "LEGO Marvel Super Bohaterowie". Animacje są kolorowe, dynamiczne i pełne zwrotów akcji. To doskonałe rozrywkowe kino nie tylko do najmłodszych.

Filmowe wersje popularnych bajek

Dzieci chętnie oglądają bajki. Z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków przygód swoich ulubionych postaci. Na podstawie popularnych bajek powstały także filmy. W HBO Max znajdziemy filmowe wersje bajek akich jak : "Psi Patrol", "Tom i Jerry", "Scooby-Doo!", "Sąsiedzi", "Baranek Shaun", "SpongeBob Kanciastoporty" czy "Wallace i Gromit".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

podziel się:
Tagi:

Pozostałe wiadomości