Isabella Barrett jako mała miss zarobiła milion. Jak dziś wygląda?

Isabella Barrett w wieku sześciu lat została milionerką. Co teraz robi?
Isabella Barrett w wieku sześciu lat została milionerką. Co teraz robi?
Źródło: Getty Images
Isabella Barrett jest jedną z dziecięcych gwiazd show "Toddlers & Tiaras". Swoją przygodę ze sławą rozpoczęła od konkursów piękności, by potem piąć się coraz wyżej. Mała miss bardzo wcześnie zarobiła pierwszy milion i nie dała za wygraną. Jak teraz wygląda i co robi Isabella Barrett?

"Toddlers & Tiaras" to program ukazujący kulisy konkursów piękności dla małych dziewczynek. Pierwszy odcinek kontrowersyjnego show wyemitowano w 2009 roku. Program wypromował kilka młodych piękności, które do dziś czerpią z tego korzyści. Do najbardziej popularnych małych miss należała niezaprzeczalnie Alana Thompson, pieszczotliwie nazywana "Honey Boo Boo". Za sprawą swojej matki zyskała ogromną sławę, jednak po latach chce odciąć się od przeszłości i zacząć od nowa.

Toddlers & Tiaras. Isabella Barrett - jak wygląda?

Jedną z dziewczynek, która dzięki udziałowi w programie dorobiła się niemałej fortuny, jest Isabella Barrett. Uczestniczyła w licznych konkursach piękności, zdobywając aż 55 tytułów, a to wszystko pod czujnym okiem kamer. Sukces przekuła w złoto. Mając sześć lat, brała udział w kampaniach reklamowych, a także promowała własną markę odzieżową. Dzięki międzynarodowej rozpoznawalności i kilku dobrym decyzjom została milionerką w bardzo młodym wieku. Przez lata występowała w konkursach piękności, co kontynuuje aż do dzisiaj. Teraz Isabella Barrett ma już 16 lat i całkiem dobrze sobie radzi. Spełnia się przede wszystkim jako influencerka, ale nie zrezygnowała z kampanii reklamowych, do których dołożyła pokazy mody. Coraz prężniej działa w biznesie i już teraz jest multimilionerką.

W jednym z wywiadów przyznała, że choć własna marka biżuterii oraz odzieży przynoszą jej wysokie dochody, wciąż jest normalną nastolatką.

"Mam linię biżuterii, która przyniosła mi milion dolarów dochodu, miałam też linię ubrań, dzięki której zarobiłam kolejny milion. Ale nadal spotykam się z przyjaciółmi i np. jeździmy na nartach wodnych" - wyznała w rozmowie z serwisem Truly.

W sławie widzi same pozytywne strony. To zaskakujące, biorąc pod uwagę liczne historie dziecięcych gwiazd, dla których cena rozpoznawalności była nie do udźwignięcia. Isabella Barrett nie zamierza spocząć na laurach. Kto wie, może za kilka lat będzie najbogatszą kobietą na świecie?

220715_czt_conan_o_studiach_www-
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach

Toddlers & Tiaras - kontrowersje

Show znany w Polsce pod nazwą "Mała piękność" od pierwszych odcinków wywoływał duże emocje. W programie prezentowano kulisy konkursów miss piękności dla małych dziewczynek, ale nie każdemu podobało się to, że są one w pełnym makijażu i w poważnych stylizacjach.

Nie zmienia to jednak faktu, że wiele milionów osób śledziło losy nie tylko małych miss, jak również całych ich rodzin, szczególnie matek, które towarzyszą dziewczynkom przez cały czas ich przygody. Pomiędzy uczestniczkami mocno wyczuwalna była atmosfera rywalizacji, co pokazywało, że nawet w świecie konkursów piękności dla dzieci są żelazne zasady i walka o palmę pierwszeństwa.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości