Tom Sizemore w stanie krytycznym. Aktor z "Szeregowca Ryana" walczy o życie

Tome Sizemore w stanie krytycznym trafił do szpitala
Tom Sizemore w stanie krytycznym trafił do szpitala
Źródło: WireImage
Znany z filmów "Szeregowiec Ryan", czy "Helikopter w ogniu" Tom Sizemore w stanie krytycznym trafił do szpitala. Powodem - pęknięcie tętniaka mózgu. Manager aktora przekazał informację, że Tom Sizemore walczy o życie na intensywnej terapii.

Manager potwierdza, że nieprzytomny aktor został znaleziony w domu. W nocy przetransportowano go do szpitala, gdzie szereg specjalistów walczy o jego zdrowie. O życiu gwiazdora zadecydują najbliższe godziny.

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_SOLTYSIK_ZWIAZEK
Andrzej Sołtysik o małżeństwie i życiu rodzinnym. "Czasami mi to doskwiera"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tom Sizemore trafił do szpitala. Stan aktora jest krytyczny

Tom Sizemore trafił do szpitala o 2 w nocy. Aktor od dłuższego czasu cierpi na tętniaka mózgu.

"Aktualnie jest w stanie krytycznym, możemy tylko czekać na rozwój sytuacji. Jego rodzina czuwa i czeka na dalsze informacje" – powiedział portalowi "Deadline" manager Toma Sizemore'a, Charles Lago. 

Na przyszły tydzień do amerykańskich kin wchodzi najnowsza produkcja aktora, horror "Imparatus". Tom Sizemore wciela się w detektywa policji, który zaczyna wierzyć w zjawiska paranormalne. Dzieje się to w wyniku spotkania z weteranem wojny secesyjnej, który zdradził mu tajemnicę swojego życia na łożu śmierci.

Kim jest Tom Sizemore? Aktor zagrał m. in. w filmach "Szeregowiec Rynan" i "Helikopter w ogniu"

Tom Sizemore ma obecnie 61 lat. Kojarzony jest przede wszystkim z kinem akcji. Jego charakterystyczne role zapisały się już w historii światowej kinematografii. W 2000 roku został nominowany do Złotego Globu za najlepszą kreację aktorską w filmie "Ochrona Świadków".

Pełne "akcji" zdaje się być też życie prywatne aktora, i to bynajmniej nie w dobrym znaczeniu. Tom Sizemore przez dłuższy czas walczył z uzależnieniami i wielokrotnie wdawał się w konflikty z prawem. W 2003 roku został skazany za stosowanie przemocy wobec swojej dziewczyny, Heidi Fleiss. W kolejnych latach natomiast został dwukrotnie aresztowany za pobicia swojej byłej żony.

W 2018 roku 26-letnia wówczas aktorka pozwała Toma Sizemore'a za wykorzystywanie seksualne, kiedy miała zaledwie 11 lat. Heidi Fleiss grała wtedy w filmie "Urodzeni mordercy". Aktor jednak zaprzeczył, a pozew został oddalony.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości