Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski opublikował odważne zdjęcie. "Dziwię się, że kiedyś mogło mi się wydawać nieprzyzwoite"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Tomasz Ciachorowski pokazał odważne zdjęcie

Spoglądając na zdjęcia Tomasza Ciachorowskiego na Instagramie, wiele osób zwraca uwagę na to, że aktor doskonale odnalazłby się w świecie modelingu. Gwiazdor serialu TVN7 "Zakochani po uszy", uwielbia stawać przed aparatem. Jednak nie wszystkie kadry z jego udziałem miały trafić na Instagram. Dlaczego? Wyjaśnił to w najnowszym wpisie.

Uzdolniona córka Borysa Szyca kończy 17 lat. "Patrzę na ciebie z miłością i podziwem"

"Milionerzy" – program, zasady, prowadzący, wygrani

Damian Michałowski – wiek, dzieciństwo, kariera, związki, żona, dzieci

Tomasz Ciachorowski bardzo dobrze czuje się w skórze fotomodela. W końcu pozowanie do zdjęć jest wpisane w życie zawodowe artysty. Udział w sesjach fotograficznych aktorzy zwykle traktują jako kolejne wyzwanie i trzeba przyznać, że Tomasz Ciachorowski stanął na wysokości zadania. Efekty czarno-białej sesji przeszły najśmielsze oczekiwania jego fanek, ale sam aktor nie był do nich przekonany. Dlaczego?

Tomasz Ciachorowski opublikował odważne zdjęcie. Dlaczego ukrywał je przez tyle lat?

Aktor zamieszczał już wcześniej na Instagramie zdjęcia bez koszulki, ale jedno wzbudzało w nim lęk przez opublikowaniem. W obszernym wpisie w mediach społecznościowych gwiazdor wyjaśnił, dlaczego nie był przekonany, czy dodać je na swój profil.

"Lubię to zdjęcie. Ma już parę lat, ale kiedyś wydawało mi się zbyt "odważne", żeby je upubliczniać. Zabroniłem też fotografowi publikowania jakiegokolwiek zdjęcia topless z tej sesji (!). Dziś widzę tu przede wszystkim swój najbardziej autentyczny uśmiech (pewnie fotograf rozbawił mnie jakimś żartem albo rozśmieszyła mnie jakaś głupotka). A dziś, odnalazłem to zdjęcie, porządkując dane na kompie. I dziwię się, że kiedyś mogło mi się wydawać nieprzyzwoite... Może chodziło mi o ten kawałek uda, które wystaje lubieżnie spod kołdry" - zastanawia się aktor.

Maja Hyży o ślubnych planach
Maja Hyży o ślubnych planach Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o ślubnych planach. Źródło: Co za Tydzień

"Jak będę miał sześciopak, to też sobie zrobię taką sesję. Może w następnym życiu. Tak, wtedy na pewno" - skomentował Piotr Mosak, ekspert z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Tomasz Ciachorowski przyciąga fanów zdjęciami, zatrzymuje ważnymi treściami

Aktor ma spore grono fanów na Instagramie, których przyciąga wartościowymi treściami. Tomasz Ciachorowski opublikował kilka miesięcy temu zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki. Jednak ten obrazek kryje w sobie opowieść. Aktor chciał tą publikacją zwrócić uwagę mężczyzn i apelować o wykonywanie regularnych badań.

"Wśród mężczyzn wciąż pokutuje przekonanie, że prawdziwy mężczyzna nie choruje. Dopóki facet nie odczuwa bólu, nie widzi objawów choroby, unika lekarza jak ognia. Jest też całkiem niemała podgrupa mężczyzn, którzy nawet jak już zachorują, to wolą zagryźć zęby, byleby tylko nie narażać się na kontakt ze służbą zdrowia. Prawda jest taka, że między innymi przez nasze zaniechania na tym polu, żyjemy drodzy Panowie średnio o około 8 lat krócej od Pań!" - napisał na Instagramie.

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Wrzesion/mwmedia

Pozostałe wiadomości