Tomasz Karolak o przyjaźni z Piotrem Adamczykiem. "Jest moim bratem"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Tomasz Karolak o przyjaźni z Piotrem Adamczykiem

Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o relacji, jaka łączy go z Piotrem Adamczykiem. Jak się okazało, aktorzy znają się od ponad 30 lat i traktują się jak rodzeństwo.

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk są jednym z najbardziej znanych duetów aktorskich w Polsce. Panowie zagrali razem w filmach takich jak np. "Testosteron", "Lejdis", "Śniadanie do łóżka", "Nie kłam kochanie", "Listy do M." czy "Narzeczony na niby".

Tomasz Karolak o relacji z Piotrem Adamczykiem

Przez długi czas aktorzy byli nierozłączni, a w mediach plotkowano o ich relacji. Postanowiliśmy zapytać, jak ona naprawdę wygląda.

Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą na pytanie, czy przyjaźni się z Piotrem Adamczykiem, odpowiedział:

- Tak, myślę, że Piotrek to potwierdzi. Myślę, że możemy tak powiedzieć po prawie 30 latach, bo poznaliśmy się z Piotrem Adamczykiem jeszcze przed naszymi studiami. Piotrek studiował w warszawskiej Akademii Teatralnej, ja w krakowskiej, a poznaliśmy się na warsztatach, które były takim przygotowaniem dla młodych adeptów przyszłej sztuki aktorskiej. Do tej pory pamiętam, jak Piotrek był ubrany, to był może 1987 czy 1988 rok. Piotrek jest takim moim bratem, kocham go jako człowieka, jest też częścią teatru, którym kieruję i który zakładałem, jest współzałożycielem tej inicjatywy artystycznej, jesteśmy w stałym kontakcie, mamy nawet tego samego agenta. Mnie się wydaje, że ja jego rozumiem, a on mnie — powiedział aktor.

Tomasz Karolak o przyjaźniach w show-biznesie

Tomasz Karolak zaznaczył również, że według niego przyjaźnie w show-biznesie są możliwe.

- Wydaje mi się, że wielu aktorów czy muzyków z różnych branż się ze sobą przyjaźnią. Niektórzy są nawet w związkach partnerskich, więc tutaj nie ma na to reguły. Bycie w pewnych relacjach przyjacielskich w aktorstwie rządzi się takimi samymi prawami jak w innych środowiskach — dodał.

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk
Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości