Tomasz Karolak świętuje urodziny. "Nigdy nie wejdę w ten mentalny garnitur" [TYLKO U NAS]

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak nie czuje się na tyle lat, ile ma. "Nigdy nie wejdę w ten mentalny garnitur"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Tomasz Karolak skończył 53 lata. Aktor w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradził, czego można mu życzyć z okazji urodzin. Wyznał także, że na obecnym etapie życia jest w pełni spełniony i szczęśliwy sam ze sobą. Dodał, że wciąż mimo wszystko nie czuje się na tyle lat, ile rzeczywiście ma. "Nigdy nie wejdę w garnitur, prawdopodobnie w ten mentalny garnitur, zawsze będę w trampkach. Czuję się, mimo tej pięćdziesiątki trójki, jak bym miał dwadzieścia dziewięć" - powiedział.

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta wystąpił w wielu kultowych produkcjach i nie może narzekać na brak propozycji współpracy. Prywatnie Tomasz Karolak jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci, które są owocem jego dawnego związku z Violettą Kołakowską. Aktorzy doczekali się wspólnie 17-letniej córki Leny oraz 10-letniego syna Leona.

Tomasz Karolak nie czuje się na tyle lat, ile w rzeczywistości ma

Tomasz Karolak 21 czerwca 2024 roku skończył 53 lata. Dzień wcześniej mieliśmy okazję porozmawiać z aktorem i złożyć mu życzenia. Czego najbardziej potrzebuje słynny artysta? Solenizant nie ukrywał, że obecnie najważniejsze jest dla niego zdrowie.

- Myślę, że w obecnych czasach 53-latkom plus można życzyć przede wszystkim zdrowia. Jak to zdrowie jest, to wszystko jest. Jak zdrowia nie ma, to nic nie ma. Także zdrowie, zdrowie, jeszcze zdrowie, żebyśmy o siebie dbali, tego trzeba sobie życzyć - powiedział dla cozatydzien.tvn.pl.

Przy okazji Tomasz Karolak zdradził nam, czy czuje się osobą w pełni spełnioną.

- Przyjmuję z dobrocią inwentarza to, co mnie spotyka. Staram się przynajmniej mieć takie podejście do życia. Cały czas jestem 50-latkiem, ale w trampkach. Nigdy nie wejdę w garnitur, prawdopodobnie w ten mentalny garnitur, zawsze będę w trampkach. Czuję się, mimo tej pięćdziesiątki trójki, jakbym miał 29. Myślę, że trochę może świadomość mam większą. Jestem człowiekiem zadowolonym z życia, szczęśliwym, bo sam ze sobą jestem szczęśliwy, także to jest najważniejsze - podkreślił Tomasz Karolak.

Tomasz Karolak prowadzi konto na TikToku. Pomaga mu nastoletnia córka

Tomasz Karolak jest aktywny na Facebooku i Instagramie, a od niedawna próbuje swoich sił także na TikToku. W prowadzeniu mediów społecznościowych aktorowi pomaga jego nastoletnia córka Lena. To właśnie ona namówiła sławnego tatę, by wrócił ze swoimi filmikami do sieci.

- Wróciłem na TikTioka za sprawą mojej córki, która powiedziała mi: "jest tyle virali z twojego serialu, że jakbyś ty się pojawił tam osobiście, a ja bym ci to prowadziła, to będzie jakaś petarda dla fanów". No i tak się stało - mówił Tomasz Karolak jakiś czas temu w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Lena codziennie trzyma pieczę na tym, by na koncie Tomasza Karolaka pojawiały się nowe materiały. Nastolatka i jej sławny tata od zawsze mieli ze sobą bardzo bliską i przyjacielską relację.

- Wróciliśmy, a Lena prowadzi mojego TikToka, nagrywa mi filmiki, mówi mi codziennie: "musisz nagrać filmik" (śmiech). Bawimy się, to jest tylko zabawa. Fantastycznie nam się pracuje, ona jest specjalistką od tego - podkreślił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości