Tomasz Karolak o TikToku, konto prowadzi mu córka. "Jest specjalistką od tego"

Tomasz Karolak z córką Leną
Tomasz Karolak z córką Leną
Źródło: MWMEDIA
Tomasz Karolak niedawno reaktywował swoje konto na TikToku i jak zdradził w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, zrobił to przez namowę swojej nastoletniej córki Leny. To właśnie ona bowiem prowadzi TikToka Tomasza Karolaka i pilnuje, by regularnie nagrywał filmiki. "Fantastycznie nam się pracuje" - zapewniał.

Tomasz Karolak jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, który słynie ze swojej dobrej energii i otwartego podejścia do życia. Artysta jest aktywny na Facebooku i Instagramie, a jakiś czas temu próbował swoich sił także na TikToku, jednak niedługo potem przerwał publikację postów. Ostatnio jego tiktokowe konto przeżyło jednak prawdziwy renesans i jak się okazuje, stało się tak za sprawą córki Tomasza Karolaka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SPOTTVN_CZT_KAROLAK_TIKTOK
Tomasz Karolak wrócił na TikToka. Konto prowadzi mu córka

Tomasz Karolak wrócił na TikToka. Konto prowadzi mu córka

Tomasz Karolak w rozmowie z nami wyjaśnił, co się stało, że wrócił na TikToka. Okazuje się, że aktora od dłuższego czasu namawiała do tego córka, która obserwowała virale z udziałem swojego taty, które stawały się internetowymi hitami.

- Tak, wróciłem na TikTioka za sprawą mojej córki, która powiedziała mi: "jest tyle virali z twojego serialu, że jakbyś ty się pojawił tam osobiście, a ja bym ci to prowadziła, to będzie jakaś petarda dla fanów". No i tak się stało - mówił Tomasz Karolak.

Aktor dodał, że to właśnie jego córka trzyma pieczę nad jego kontem na TikToku.

- Wróciliśmy, a Lena prowadzi mojego TikToka, nagrywa mi filmiki, mówi mi codziennie: "musisz nagrać filmik" (śmiech). Bawimy się, to jest tylko zabawa - zapewniał.

Tomasz Karolak ma bardzo dobry kontakt ze swoją córką i współpracuje się im wzorowo.

- Fantastycznie nam się pracuje, ona jest specjalistką od tego - podkreślił.

Tomasz Karolak ma dwójkę dzieci z Violą Kołakowską

Tomasz Karolak to ojciec na pełen etat. Artysta doczekał się dwójki dzieci, których mamą jest jego była partnerka, Violetta Kołakowska. Aktor chętnie opowiada o swoich pociechach i czasem zabiera je nawet na imprezy branżowe. Niedawno udzielił nam wywiadu, w który wyznał, że jego dzieci od początku są wychowywane w świecie artystycznym, jednak nigdy ani on, ani ich mama nie wywierali na nich presji, by poszli w ślady rodziców.

Tomasza Karolaka lubią chodzić do teatru i często to robią w towarzystwie rodziców. Córka Lena niedawno stwierdziła, że pójdzie w ślady dziadka i wybrała liceum z klasą o profilu wojskowym. Młodszy syn Leon rozwija swoje pasje muzyczne. Aktor zapewnił natomiast, że jeśli jego dzieci będą chciały iść w jego ślady, zawsze będzie je wspierał, ponieważ sam kocha aktorstwo.

- Jeśli, któreś z nich kiedyś wybierze ten zawód, to nie będę mu odradzał. Uważam, że jest to świetny zawód. Oczywiście wymagający ogromnej i katorżniczej pracy, tak jak prawie każdy zawód, natomiast ja jestem szczęśliwy, że zostałem aktorem. Jestem szczęśliwy, że zagrałem pod kierunkiem świetnych reżyserów teatralnych i filmowych. Obecnie to mnie, że tak powiem, wdzięczność przeszywa - podkreślił.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości