Beata Kozidrak zaręczona! Pochwaliła się brylantowym pierścionkiem

Beata Kozidrak się zaręczyła
Beata Kozidrak się zaręczyła
Źródło: MWMEDIA
Beata Kozidrak pochwaliła się zaręczynowym pierścionkiem. Po wcześniejszych zapewnieniach, że para nie planuje zalegalizować związku, wokalistka ogłosiła, że zmieniła zdanie, oświadczyny przyjęła i zdaje się być z tego powodu niezwykle szczęśliwa.

Beata Kozidrak niewątpliwie ma za sobą trudny czas. Przez wiele miesięcy zmagała się ze społecznym ostracyzmem po tym, jak została przyłapana na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu. Nie straciła jednak przez to wiernych fanów, którzy teraz cieszą się razem z nią niebywałym szczęściem. Oto bowiem, w wieku 62 lat, Beata Kozidrak znów planuje ślub.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Olivier Janiak o karierze synów
Olivier Janiak o karierze synów

Beata Kozidrak zaręczona. Pochwaliła się pierścionkiem

Beata Kozidrak nie ukrywa, że jej małżeństwo z Andrzejem Pietrasem było co najmniej burzliwe. Ich związek rozpadł się w 2016 roku i od tego czasu wokalistka kultowego zespołu Bajm skupiała się na pracy artystycznej. Od niedawna wiadomo jednak, że w jej życiu pojawiła się ta szczególna osoba - Beata Kozidrak wprost promienieje ze szczęścia. W niedawnym wywiadzie dla "Vivy!" wspominała, że mimo to, wcale nie marzy o zalegalizowaniu nowego związku.

"Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował" - tłumaczyła.

Wszystko wskazuje jednak na to, że wokalistka zmieniła zdanie. Podczas imprezy zorganizowanej przez serwis pudelek.pl, podczas której dała popis swoich muzycznych umiejętności, zdradziła, że... przyjęła pierścionek. Brylant lśnił na jej palcu czterema karatami.

Gdy Beata Kozidrak ze sceny potwierdziła przypuszczenia publiczności, ta odśpiewała uroczyste "sto lat".

"Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje 'yes'" - skomentowała wokalistka.

Beata Kozidrak po rozstaniu nadal przyjaźni się z Andrzejem Pietrasem

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem 35 lat, a ich związek wydawał się być idealny. Wraz z prowadzeniem zespołu Bajm i narodzinami dwóch córek, para przeszła przez wiele trudnych i radosnych chwil. Niestety, w 2014 roku ogłosili swoją separację, a dwa lata później rozwiedli się.

Po rozwodzie para zdecydowała się zachować przyjaźń. Do dziś są blisko ze sobą i często pracują razem. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pozują nawet razem na ściankach podczas wydarzeń branżowych. Wokalistka zdradziła, że Pietras poznał już jej nowego partnera, a ona z kolei miała okazję spotkać nową ukochaną byłego męża.

"Po rozwodzie szukałam swojego miejsca, innej przestrzeni. Znalazłam miłość, upiłam się nią jak w piosence i budowałam siebie" - mówiła w rozmowie z "Viva!"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości