Łukasz zachwycił jurorów, ale nie dostał się do "Top Model". Przeszedł metamorfozę

Łukasz Zarazowski, "Top Model"
Łukasz Zarazowski, "Top Model"
Łukasz Zarazowski był jednym z faworytów Joanny Krupy w "Top Model". Fani programu zauważyli, że mało kto kiedykolwiek zrobił takie wrażenie na jurorce. Zgadzało się wszystko - wzrost, mięśnie, twarz, uśmiech, oczy i... 16-miesięczna córeczka, która kibicowała mu na backstage. Choć ostatecznie nie wszedł do domu modeli, jego kariera mocno się rozwinęła.

Pamiętacie tego przystojniaka? Joanna Krupa zapewne tak! Choć z jego udziałem powstały zaledwie dwa odcinki "Top Model", Łukasz Zarazowski zyskał potężną grupę fanów. Czy w nadchodzącej edycji znajdzie się ktoś równie przystojny i czarujący?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Olivier Janiak o karierze synów
Olivier Janiak o karierze synów

Łukasz Zarazowski - przystojniak z 10. edycji "Top Model"

Kiedy ostatecznie wyszło na jaw, kto pojawi się w domu modelek i modeli w 10. edycji programu "Top Model", w Internecie można było znaleźć wiele opinii sprzecznych z decyzją jury. Serca internautek z dużą łatwością zdobył szczególnie umięśniony i postawny mieszkaniec Stalowej Woli. Mimo że do programu ostatecznie nie wszedł, Łukasz Zarazowski zyskał dużą popularność dzięki swojej wyjątkowej urodzie. Postawny, umięśniony, o niskim głosie i jeszcze głębszym spojrzeniu - temu zestawieniu nie oparła się nawet sama Joanna Krupa, twierdząc, że chłopak mocno wyróżnia się spośród innych kandydatów.

"Mi coś przeszkadza w tobie. To, że jesteś ubrany. Idź się przebierz tak, żeby ciałko porządnie było widać, żeby nic nie było schowane" - stwierdziła.

"Ty masz męża i dziecko!" - strofował ją Marcin Tyszka.

W rozmowie z portalem styl.fm wspominał niesamowity stres, jakiego doświadczył przed castingiem do "Top Model", ale udało mu się pokazać swoje umiejętności i zyskać aprobatę jurorów.

"Zgłosiłem się na casting już jako doświadczony model, a mimo wszystko stres był niesamowity! Zadawałem sobie pytania: co oni sobie pomyślą, jak mnie ocenią, czy w ogóle to był dobry ruch, że tutaj się zgłosiłem? Cały czas biłem się z myślami, aż w końcu wyszedłem na wybieg i pokazałem, co potrafię. Kompletnie nie spodziewałem się zadania od Joanny Krupy z hula-hop! Mimo zaskoczenia wskoczyłem w cztery obręcze i udało się utrzymać je w ruchu przez kilka sekund, a Marcin Tyszka to uchwycił na zdjęciach, które można było zobaczyć w programie" - wspominał.

Łukasz Zarazowski - kariera i życie prywatne

Łukasz Zarazowski próbował już w życiu wielu różnych rzeczy - marketingu sieciowego, sprzedaży paneli słonecznych, pracy jako barman i kelner, ale modeling i aktorstwo zawsze były dla niego numerem jeden. Obecnie pracuje w kampaniach reklamowych, podróżując po Polsce i Europie. Mimo że nie jest typowym modelem wybiegowym, z powodzeniem występuje w kampaniach reklamowych i sesjach katalogowych.

Nie tylko uroda, ale również jego głos przyciąga uwagę internautów, którzy wskazują, że Łukasz Zarazowski miałby predyspozycje do pracy przed kamerą.

"Jeżeli chodzi o aktorstwo, to moja pierwsza praca przed kamerami zaczęła się w 2016 roku, kiedy to z ekipą filmową Wojciecha Wojtczaka zagrałem pierwszoplanową rolę w filmie "Solace". Film bazuje na latach 60. ubiegłego wieku i jest to bardzo głęboki dramat psychologiczny. Oczywiście staram się wykorzystywać mój głos do różnych projektów i zapowiedzi. Najczęściej czytam mojej córeczce do snu" - mówi.

Gloria, która w kulisach "Top Model" podawała tacie szpilki, ma obecnie 4 latka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości