Alec Baldwin oczyszczony z zarzutów. Aktor i jego żona zamieścili wymowne zdjęcia

Alec Baldwin niewinny śmierci koleżanki z planu "Rust"
Alec Baldwin oczyszczony z zarzutów
Źródło: Getty Images
Alec Baldwin w październiku 2021 śmiertelnie postrzelił operatorkę kamery Halynę Hutchins. Do tragedii doszło na planie filmu "Rust". Hollywoodzki gwiazdor utrzymywał, że jest niewinny. Aktorowi postawiono zarzuty karne, teraz prokuratorzy je wycofali. Alec Baldwin i jego żona odetchnęli z ulgą i zabrali głos.

Alec Baldwin mierzył się z tragiczną śmiercią koleżanki z planu, w której brał udział. Aktor został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Operatorka kamery Halyna Hutchins zmarła, a ranny został wówczas reżyser filmu "Rust" Joel Souza. Aktor był w szoku, gdy broń wypaliła, twierdził, że nie miał nad nią kontroli.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Alec Baldwin niewinny śmierci koleżanki z planu "Rust"

Alec Baldwin na planie filmu "Rust" był przekonany, że pistolet był jedynie rekwizytem. Za przygotowanie broni odpowiedzialna tego dnia była zbrojmistrzyni Hannah Gutierrez-Reed. Aktorowi i kobiecie postawiono zarzut "wzmocnienia broni", który sugerował, że tragiczne wydarzenia z planu filmu "Rust" nie były jedynie przypadkiem, a zaplanowaną zbrodnią. Później biuro prokuratora okręgowego w Santa Fe oddaliło ten zarzut.

Teraz Page Six informuje, że aktor nie odpowie za postrzelenie Halyny Hutchins, a prokuratorzy oddalili stawiane mu zarzuty karne. Prawnicy reprezentujący Aleca Baldwina wydali oświadczenie.

"Cieszymy się, że podjęto decyzję o umorzeniu sprawy przeciwko Alecowi Baldwinowi. Powinno zostać przeprowadzone porządne śledztwo w sprawie faktów i okoliczności tego tragicznego zdarzenia" - przekazano mediom w oświadczeniu.

Na profilach aktora i jego żony na Instagramie pojawiły się wymowne zdjęcia. Alec Baldwin opublikował fotografię z ukochaną i podpisał ją słowami: "Wszystko, co mam zawdzięczam tej kobiecie. (I tobie, Luke)".

Hilaria Baldwin również opublikowała zdjęcie z mężem. Zamiast komentarza zamieściła emotikonę serduszka.

Alec Baldwin ma ośmioro dzieci. Fani cieszą się, że jego rodzina zazna spokoju

Alec Baldwin ma dużą rodzinę. Z małżeństwa z Kim Basinger doczekał się 26-letniej córki Ireland. Z Hilarią doczekał się siódmej pociechy. W 2020 roku para powitała na świecie chłopca o imieniu Eduardo. Sześć miesięcy później ogłosili narodziny swojego szóstego dziecka urodzonego przez surogatkę. Małżeństwo ma za sobą też trudne doświadczenia. Hilaria przeżyła wcześniej dwa poronienia. Siódme dziecko pary, a ósme Aleca Baldwina przyszło na świat 22 września 2022. Do rodziny dołączyła kolejna piękna córeczka o imieniu Ilaria Catalina Irena. Aktor i jego żona są zakochani w swoich pociechach.

Fani Aleca Baldwina cieszą się, że aktor i jego rodzina mogą odetchnąć z ulgą i cieszyć się z wycofania zarzutów.

"Jestem twoją fanką, cieszę się, że wszystkie zarzuty zostały wycofane, a ty i twoja rodzina możecie teraz żyć w spokoju!" - czytamy pod najnowszym zdjęciem opublikowanym przez aktora.

"Alec! Nigdy nie wahała się w swoim wsparciu dla ciebie i to widać!" - komentują fani relację aktora z jego żoną.

Jednak pojawiły się też takie głosy, że nie należy zapominać o tym, że wciąż ofiarą jest zmarła Halyna Hutchins.

"Zmarła młoda kobieta. Nie został pan uznany za niewinnego w sądzie, jedynie wycofany zarzut. Niezależnie od tego, czy ktoś jest winny, Halyna Hutchins jest nadal jedyną ofiarą" - czytamy na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości