Weronika z "TM" zaskakuje najnowszą sesją zdjęciową. Trudno ją rozpoznać

Weronika Pawelec z "Top Model"
Weronika Pawelec z "Top Model"
Źródło: TVN
Weronika Pawelec pochwaliła się efektami najnowszej kampanii modowej. Wszystko co miała na sobie to... chustka na głowie. Odpadając z "Top Model" tuż przed nagą sesją w RPA modelka i tak postawiła na swoim. W branży działa coraz prężniej.

19-letnia Weronika zgłosiła się do programu modowego, aby spełnić swoje marzenia o karierze w branży modowej. Na castingu zrobiła wrażenie na jurorach swoim nietypowym urokiem, dzięki czemu dostała szansę na wejście do domu modelek. Niestety, tuż przed wyjazdem na Fashion Week, musiała pożegnać się z programem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy wzięły udział w kampanii Otwarte Klatki. Opowiedziały o poruszającym spocie

Weronika Pawelec w "Top Model"

Po raz pierwszy przed stół jurorski weszła pewnym krokiem, szybko się przedstawiając.

"Przyjechałaś gdzieś ze świata? Bo masz inny akcent" - zapytał Marcin Tyszka.

"Mówię trochę inaczej, a wynika to z tego, że od urodzenia mam niedosłuch" - odpowiedziała kandydatka.

"Masz aparat? Co się dzieje?" - dopytywała Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody.

"Mam aparat i procesor, dzięki nim słyszę. Jeśli je zdejmę, jestem kompletnie głucha" - wyjaśniła.

Nie przeszkodziło jej to bynajmniej z zrobieniu świetnego pierwszego wrażenia. W programie doszła aż do 10. odcinka. Odpadła zaraz przed wyjazdem na Fashion Week do RPA. To z kolei nie powstrzymało jej przed rozpoczęciem modelingowej kariery. Pod koniec roku poszła w pokazie wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego.

"Czy to jest zwierzę wybiegowe?" - zastanawiał się w programie Dawid Woliński.

"Będzie. Potrzebuje tylko czasu" - odpowiedziała mu Kasia Sokołowska.

Jedną z największych trudności, z jakimi przyszło się zmierzyć Weronice Pawelec była sesja w akwarium. Uczestnicy mieli za zadanie zapozować jak syreny w boksie wypełnionym wodą. Zadanie było o tyle trudne, że, by wyglądać naturalnie, nie mogli mieć dostępu do powietrza w trakcie wykonywania zdjęć. Dodatkowo niedosłysząca Weronika musiała zdjąć aparat słuchowy. To zadanie było dla niej wyjątkowo trudne. Podchodziła do niego kilka razy, i choć udało się zrobić kilka ujęć, żadne nie usatysfakcjonowało fotografa.

Weronika Pawelec pochwaliła się efektami nagiej sesji

Weronika Pawelec aktywnie prowadzi też swoje konto na Instagramie. Zgromadziła tam już niemal 18 tys. odbiorców. Właśnie pochwaliła się efektami nagiej sesji modowej. Jej blada karnacja i nietypowa uroda wspaniale kontrastują z czerwienią dodatków i dużymi okularami.

"O ja Cię Megaa!!";

"Wspaniałe";

"Przepiękne zdjęcie" - zachwycają się komentujący.

W wywiadzie dla Glamour opowiedziała co poprawiłaby, gdyby miała jeszcze jedną szansę trafić do domu modeli.

"Myślę, że przede wszystkim przestałabym się przejmować różnymi błahostkami, bo to było tak naprawdę nieistotne i niepotrzebne. Najważniejsze to skupić się na sobie i na wykonaniu zadania" - opowiedziała. Czy udało jej się to w najnowszej sesji? Oceńcie sami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości