Występ Michała Szpaka wprawił widzów w zachwyt. Artysta sięgnął po Bursztynowego Słowika

Michał Szpak
Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2022
Źródło: MWMEDIA
Za nami kolejny dzień TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. W środowy wieczór, 17 sierpnia widzowie mogli śledzić zmagania muzyków walczących o statuetkę Bursztynowego Słowika. Niepokonany okazał się Michał Szpak, którego występ zachwycił widzów.

Michał Szpak to niezwykły artysta, który od początku swojej kariery udowadnia, że warto być sobą - choć ta droga rzadko usłana jest różami. Łamie stereotypy i ma odwagę do wyrażania siebie. Jego kariera rozpoczęła się wiosną 2011 roku, kiedy to zjawił się na castingu do emitowanego wówczas na antenie stacji TVN muzycznego talent show "X Factor". Zajął drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską. Od tamtej pory nieustannie się rozwija, sięgając coraz wyżej. W 2016 roku został reprezentantem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym z piosenką "Color of Your Life" zajął w finale ósme miejsce.

TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. Michał Szpak zawładnął sceną

Michał Szpak był jednym z artystów, którzy tego wieczoru stanęli do walki o Bursztynowego Słowika. Zaprezentował utwór "24/7", który opowiada o miłości. Jak przystało na Michała Szpaka, nie mogło obyć się bez prawdziwego show. Artysta wystąpił prawie pod sufitem - od samego początku stał na podeście. Ubrany był w czarne spodnie rozszerzane ku dołowi i siateczkowy top.

Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2022
Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2022
Źródło: MWMEDIA

Jednak nie sam wygląd był najważniejszy. Michał Szpak zaprezentował swój talent muzyczny w pełnej krasie. Widzowie byli zachwyceni tym, co zobaczyli i usłyszeli. Czerwone światła i minimalistyczna dekoracja pozwoliły jeszcze mocniej wczuć się w klimat miłości.

"Dawno nie było takich emocji",

"Michał ma ten dar, że co by nie zaśpiewał, przykuwa uwagę tak, że trudno oddychać podczas występu. Nie mógł tego nie wygrać, charyzmę ma niesamowitą",

"Mistrzowski występ. Najlepszy" - rozpisują się zachwyceni widzowie pod wszystkimi postami dotyczącymi występu artysty.

Całego utworu możecie posłuchać poniżej:

Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Źródło: "Co Za Tydzień"

TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. Kto walczył o Bursztynowego Słowika?

Tegoroczna edycji TOP OF THE TOP Sopot Festival rozpoczęła się 16 sierpnia. Finałowe koncerty odbędą się już w piątek, 19 sierpnia. Najważniejszym dniem z perspektywy walczących o zwycięstwo muzyków był 17 sierpnia. Drugiego dnia festiwalu widzowie mogli zobaczyć dwa koncerty: #iDANCE i #TOP OF THE TOP CHALLENGE. Kulminacją tego wyjątkowego dnia były zmagania o Bursztynowego Słowika.

W konkursie o prestiżową statuetkę walczyli artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentowali swoje utwory premierowo na festiwalu. Byli to:

 • Natalia Przybysz
  • Ania Karwan
   • Natasza Urbańska
    • Michał Szpak
     • Wiktor Dyduła
      • Bemy
       • Martin Lange

        Decyzją widzów zwycięzcą tegorocznego konkursu i zdobywcą Bursztynowego Słowika został Michał Szpak, którego występ przejdzie do historii sopockiej imprezy. Poniżej możecie posłuchać, czym dla artysty jest ta wyjątkowa statuetka:

        Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
        Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

        Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

        Przeczytaj też:

        Autor: Dominika Kowalewska

        Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

        podziel się:

        Pozostałe wiadomości