Gwiazdy

Top of the Top Sopot Festival. To jeden z ostatnich koncertów Grzegorza i Patrycji Markowskich?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Patrycja i Grzegorz Markowscy

Top of the Top Sopot Festival powoli dobiega końca. W trzeci dzień muzycznego święta na scenie pojawiły się największe polskie gwiazdy. To jednak występ Grzegorza Markowskiego i Patrycji Markowskiej wzbudził najwięcej emocji. To prawdopodobnie jeden z ostatnich występów kultowego wokalisty?

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski porwali publiczność przed telewizorami i tych zgromadzonych w sopockiej Operze Leśnej wspólnym wykonaniem piosenki "Niewiele Ci mogę dać". Artystka ze sceny zasugerowała, że być może taki koncert więcej się już nie powtórzy. 

Top of the top Sopot Festival - występ Grzegorza i Patrycji Markowskich 

Trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival okazał się wyjątkową okazją do tego, by podziękować widzom za wspieranie telewizji TVN przez ostatnie 25 lat. Grzegorz Markowski genialnie wpisał się w konwencję uroczystości i wykonał piosenkę z repertuaru zespołu "Perfect" - "Chcemy być sobą". Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej nie omieszkała nagrodzić występu vivatem, głośnymi brawami i wspólnym śpiewem.

Grzegorzowi Markowskiemu podczas występu towarzyszyła córka, wokalistka Patrycja Markowska. W trakcie wykonywania piosenki chwycili się za dłonie, co wprawiło publiczność festiwalu w nostalgiczny nastrój. 

"Jeden z najwspanialszych momentów tej nocy" - czytamy w mediach społecznościowych.

"Cudowna rodzina, piękne głosy, wspaniała muzyka. Chcę więcej" - napisała jedna z internautek pod postem Patrycji Markowskiej na Instagramie. 

Patrycja i Grzegorz Markowscy o kulisach powstawania teledysku
Patrycja i Grzegorz Markowscy o kulisach powstawania teledysku Patrycja i Grzegorz Markowscy o kulisach powstawania teledysku

Top of the Top Sopot Festival - artyści 

W piątek, 19 sierpnia odbędzie się ostatni dzień Top of the Top Sopot Festival. To właśnie wtedy, w Operze Leśnej na scenie pojawią się twórcy kabaretowi, którzy zrobią wszystko, by rozbawić publiczność. 

Pierwsze trzy dni wielkiego muzycznego święta należały do muzyki. Pierwszy z nich minął pod hasłem "You are the champions", a na scenie pojawili się między innymi Lady Pank, Wilki czy Kubę Badach. Drugiego dnia artyści stanęli do walki o statuetkę Bursztynowego Słowika, która ostatecznie trafiła w ręce Michała Szpaka. 

Trzeci dzień festiwalu Top of the Top składał się z dwóch części. "Jestem sobą" oraz "To jest Wasz czas". To właśnie wtedy na scenie pojawili się Grzegorz i Patrycja Markowscy, porywając do śpiewu sopocką publiczność. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości