Tori Spelling gorzko na temat małżeństwa. Opowiedziała o alkoholizmie byłego męża

Tori Spelling i Deanem McDermott
Tori Spelling i Deanem McDermott
Źródło: Getty Images
Tori Spelling zaskoczyła fanów wspomnieniami z burzliwego małżeństwa. Aktorka opowiedziała o swoim związku z Deanem McDermottem. Przy okazji wyznała jak wychowywanie dzieci oraz alkohol wpłynęły na ich relację.

Tori Spelling jest amerykańską aktorką, producentką i osobowością telewizyjną. Znana jest przede wszystkim z roli Donny w popularnym serialu "Beverly Hills, 90210". Poza karierą aktorską stała się też znaną influencerką biorącą udział w licznych programach typu reality-show.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie o rozwodzie. "Dzieci zostają ze mną"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tori Spelling szczerze o małżeństwie

Tori Spelling niedawno zaskoczyła opinię publiczną. Gwiazda podzieliła się z fanami bolesnymi wspomnieniami z jej małżeństwa z Deanem McDermottem. Długoletni związek, który przyniósł parze piątkę dzieci, był dla aktorki prawdziwym koszmarem.

"Nasz związek nigdy nie był taki sam po tym, jak zaczęliśmy mieć dzieci. [...] Zawsze mówiliśmy: "Nie będziemy się zmieniać po narodzinach dzieci. Zawsze będziemy traktować naszą relację priorytetowo, chodzić na randki". I wszystko się sypnęło. Skupiłam się całkowicie na dzieciach i w pewnym sensie go zostawiłam" - wyjawiła Tori Spelling w swoim nowym podcaście “misSPELLING”.

Tori Spelling przyznała, że najgorzej w relacji małżeństwa było wtedy, kiedy Dean McDermott zaczynał pić. Aktorka wyznała, że wielokrotnie próbowała naprawić swój związek lecz niestety próby te były skazane na niepowodzenie, głównie ze względu na problemy z alkoholem jej męża i towarzyszące im agresywne zachowanie

"To były trudne momenty, kiedy zaczynał pić, ponieważ wiedziałam, że w pewnym momencie się zacznie. Czasem były to dwa drinki, czasem sześć. Widziałam jak się zmienia. Wszystko, co mówiłam, stawało się niewłaściwe. Musiałam chodzić wokół niego na palcach" - wyjawiła.

Dean McDermott od dawna był niewierny żonie

Tylko miesiąc musiał minąć by po formalnym rozwodzie Tori Spelling wyszła za mąż za kanadyjskiego aktora Deana McDermotta. Małżeństwo stworzyło duża rodzinę. Razem mają troje chłopców i dwie dziewczynki. Na poczatku ich związek wydawał się być niesamowicie silny, aż do momentu, kiedy pojawiły się plotki o licznych zdradach mężczyzny.

Dean McDermott po odkryciu przez media jego niewierności starał się przywrócić swoją dobrą reputację wśród fanów, co chciał uczynić poprzez udział w reality show "True Tori", gdzie tłumaczył, że jego zdrady były związane z jego uzależnienia od seksu.

"Zaspokojeni seksualnie faceci nie zdradzają! Gdybym był szczęśliwy, nie szukałbym innej kobiety! Sama zdradziłaś pierwszego męża ze mną, bo nie radził sobie w łóżku. Czego się zatem spodziewałaś?" - powiedział w show.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości