Michał i Marcela Koterscy chcą powiększyć rodzinę? "Chciałbym mieć trójeczkę"

Marcela i Michał Koterscy
Marcela i Michał Koterscy
Źródło: MWMEDIA
Michał i Marcela Koterscy mimo pewnych turbulencji i dwóch rozstaniach tworzą szczęśliwą rodzinę, a kilka tygodni temu pobrali się. Teraz w najnowszym wywiadzie powiedzieli, czy chcieliby mieć więcej dzieci. Odpowiedź aktora zaskakuje.

Michał Koterski w 2016 r. poznał modelką Marcelę Leszczak, z którą bardzo szybko zaczął się spotykać. Po niedługim czasie ukochana aktora zaszła w ciążę, a już w 2017 r. na świecie pojawił się ich syn Fryderyk. Niedługo po zaręczynach ich związek się rozpadł, a aktor wyprowadził się od ukochanej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

AKADEMIAPANAKLEKSA_KOTERSCY_FRYSIO
Marcela Leszczak i Michał Koterski o synku Fryderyku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał i Marcela Koterscy — historia miłości

Jak się okazało z biegiem czasu, uczucie okazało się silniejsze i Michał Koterski wrócił do Marceli Leszczak już w 2019 r. Przez dwa lata wszystko między nimi było dobrze, aż doszło do kolejnego rozstania. W tym czasie aktor zaczął spotykać się z koleżanką z branży Dagmarą Bryzek, jednak ich relacja zakończyła się po kilku miesiącach.

Michał Koterski po tym czasie ponownie wrócił do Marceli Leszczak. Aktor w wywiadach wspominał, że bardzo kocha partnerkę i synka i najważniejszym jest dla niego, żeby pięcioletni Fryderyk dorastał w kochającej się rodzinie, dlatego też Michał Koterski przewartościował swoje życie i od dłuższego czasu stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

W styczniu tego roku Koterscy powiedzieli sobie sakramentalne "tak" co było wielkim marzeniem modelki. Zakochani relacjonowali w mediach społecznościowych przygotowania do ślubu, jak i samą uroczystość, jednak podzielili się tą wiadomością z fanami dopiero kilka dni później.

Michał Koterski, Marcela Leszczak
Michał Koterski, Marcela Leszczak
Źródło: MWMEDIA

Michał i Marcela Koterscy myślą o powiększeniu rodziny?

Wszystko przygotowywali spontanicznie, o czym również chętnie opowiadali w wywiadach. Teraz w rozmowie z serwisem viva.pl Marcela i Michał Koterscy powiedzieli, czy planują powiększenie rodziny. Aktor zaznaczył, że to jego ukochana coraz częściej myśli o kolejnym dziecku, jednak on chciałby mieć jeszcze dwoje dzieci.

"Fajnie byłoby, chciałabym mieć trójeczkę" - powiedział.

Jakiś czas temu Marcela i Michał Koterscy w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl powiedzieli, czy są szanse, że ich synek pójdzie w ich ślady.

- Powiem tak, nasz Frysio się tak dobrze czuje, że musimy go raczej wyciszać, niż namawiać, żeby gdzieś szedł. Jest bardzo odważnym, pewnym siebie dzieckiem i czasami trzeba go poskromić, bo jest mieszanką wybuchową, oryginalnych charakterów, więc ma ten charakter taki ekspresyjny — dodał.

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości