Psycholożka z "Rozmów w toku" przeszła ogromną metamorfozę. Opowiedziała o operacjach plastycznych

Aleksandra Sarna
Aleksandra Sarna
Źródło: Player/Instagram
Talk-show Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku" jest uważany przez wiele osób za kultowy. Do dziś pamiętamy rozmowy, które nie raz przełamywały tematy tabu. W programie emitowanym na antenie TVN-u oprócz zaproszonych gości pojawiali się także stali eksperci tacy jak Aleksandra Sarna. Dziś psycholożka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o swojej przemianie. Schudła 70 kg i poddała się licznym zabiegom medycyny estetycznej.

"Rozmowy w toku" to polski program telewizyjny typu talk-show prowadzony przez Ewę Drzyzgę. Wyświetlany był na antenie TVN przez ponad 16 lat, a więc był jednym z najdłużej emitowanych programów tego typu w polskiej telewizji. Jego formuła opierała się na rozmowie z gośćmi. Dotyczyła ona najczęściej problemów osobistych, społecznych czy rodzinnych, które często były kontrowersyjne lub przełamywały tabu. Dodatkowo do programu zapraszani są eksperci z różnych dziedzin, którzy mogą doradzić gościom w danym temacie. Taką osobą była Aleksandra Sarna.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Drzyzga o stresie przed rozmowami na żywo
Ewa Drzyzga o stresie przed rozmowami na żywo
Ewa Drzyzga o stresie przed rozmowami na żywo

Aleksandra Sarna z "Rozmów w toku" przesadzała z zabiegami medycyny estetycznej

Aleksandra Sarna określa się na Instagramie jako doktorka nauk humanistycznych, psycholożka i psychoterapeutka. W programie "Rozmowy w toku" udzielała rad bohaterom, którzy borykali się z różnymi problemami. Doradziła np. parze nastolatków, aby nie wchodzili zbyt szybko w związek małżeński tylko dlatego, że będą mieli dziecko.

Na przestrzeni lat Aleksandra Sarna przeszła ogromną przemianę. Psycholożka opowiedziała o zmianach w rozmowie z portalem ofeminin.pl. Jak wyznała, w pewnym momencie wskutek choroby, którą nazywamy otyłością, ważyła 150 kg.

"Miałam poczucie, że jestem tylko moim ciałem, którego sama ani nie lubiłam, ani nie akceptowałam. Nie byłam postrzegana jako 'wesoły grubas', tylko osoba, która w sposób skrajnie nieodpowiedzialny doprowadziła się do takiego stanu'" - mówiła.

Kobieta przyznała, że gdy schudła 70 kg, zaczęła być inaczej postrzegana przez ludzi, przez co "trudno jej się było zatrzymać". Dlatego też zdecydowała się zainwestować w medycynę estetyczną.

"Chciałam sprawdzić, czy przy odpowiednim zaangażowaniu finansowym i odporności, będę w stanie sprostać oczekiwaniom. W pewnym momencie przyjaciółka spojrzała na mnie i powiedziała: Ola, ludzie tak nie wyglądają" - mówiła Aleksandra Sarna.

Psycholożka podkreśliła, że wtedy poczuła, że przesadziła i nie czuła się już sobą. Postanowiła nie ingerować już w swój wygląd w tak drastyczny sposób.

"Momentami miałam wrażenie, że wyglądam jak klon kolejnej celebrytki. Jakbyśmy wszystkie wyszły z tej samej fabryki. Nie mówię, że to jest złe, bo wiem, że są kobiety, które się z tym czują fantastycznie. Ja do nich nie należę" - stwierdziła

Aleksandra Sarna z "Rozmów w toku" przeszła metamorfozę

W mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak Aleksandra Sarna wygląda obecnie. Na Instagramie psycholożka otwarcie dzieli się z obserwatorami swoim życiem osobistym oraz komentuje bieżące tematy. Sporo pisze o swoim wyglądzie. Kilka lat temu zmieniła się nie do poznania.

Aleksandra Sarna schudła aż 70 kg za sprawą diety i ćwiczeń. Obecnie waży 73 kg przy wzroście 178 cm. Jak pisała w jeden z relacji, miała też dwie operacje bariatryczne, ale nie przyniosły one pożądanych skutków. Myślała, że dzięki nim schudnie bez wysiłku, co nie było prawdą. Przyznała też szczerze, że już zawsze będzie chorować na otyłość bez względu na to, ile będzie ważyć.

Psycholożka chętnie odwiedza też salon tatuażu. Jej ciało pokryte jest licznymi malunkami. Zainwestowała też sporo w medycynę estetyczną. Otwarcie opowiedziała, jakie zabiegi przeszła.

"Moja godność bez problemu unosi kilka ml kwasu hialuronowego, jeden botoksu i 920 ml silikonu. Nie mówcie mi, jak się starzeć, mam w tym blisko 42 lata doświadczeń" - pisała w jednym z postów.

Natomiast w jednej z jej relacji możemy przeczytać, że przeszła operację plastyczną piersi, ud i powiek.

"No i o tym się nie mówi publicznie, ale również pochwa" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości