Tytus Skiba szczerze o relacji z ojcem. "Postawa mojego taty była trochę rozczarowująca"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Tytus Skiba jest rozczarowany postawą ojca

Tytus Skiba nie tak dawno dokonał coming outu. Teraz w najnowszej rozmowie wyznał, że nigdy nie miał "pogłębionych relacji" z tatą, a jego zachowanie po wyznaniu syna go rozczarowało.

W grudniu 2022 r. Tytus Skiba dokonał coming outu na łamach magazynu "Replika". 26-latek najpierw podzielił się wiadomością o tym, że jest biseksualny z mamą, która potem poinformowała jego ojca i brata. Krzysztof Skiba niedługo później gościł w studiu "Dzień dobry TVN" w którym powiedział o swoim synu.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Koncert „Zadzwońcie po Milicję" w katowickim Spodku
Koncert „Zadzwońcie po Milicję" w katowickim Spodku Największe przeboje lat 80. i początku lat 90. rozbrzmiały w katowickim Spodku. W koncercie „Zadzwońcie po Milicję" zagrały największe gwiazdy tamtych czasów. Rockowymi twórcami, którzy kontestowali peerelowski system, interesowała się władza ludowa. Źródło: Co za Tydzień

Syn Krzysztofa Skiby o coming oucie

W rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman muzyk powiedział:

"Każde tego typu deklaracje są potrzebne, bo wiadomo, żyjemy w Polsce, te sprawy cały czas są dziwne, wiele osób nie rozumie tego problemu. Tu najważniejszym słowem jest akceptacja i tolerancja innych. Ja jestem z nim całym sercem, wspieram go i myślę, że taka rodzicielska solidarność jest bardzo istotna. Bycie członkiem społeczności LGBT nie jest chorobą" - mówił.

Teraz 26-latek udzielił wywiadu w programie "7 metrów pod ziemią", w którym opowiedział m.in. o relacji z ojcem. Tytus Skiba wyjaśnił, że ucieszył się z reakcji taty po swoim coming oucie, jednak muzyk nigdy nie porozmawiał o tym z synem.

Tytus Skiba o relacji z ojcem

W programie "7 metrów pod ziemią" 26-latek powiedział:

"Postawa mojego taty była trochę rozczarowująca. W zasadzie nigdy do mnie nie przyszedł i nie zainicjował tego typu rozmowy, nigdy na ten temat nie gadaliśmy. Nie wiem, z czego to wynikało, mogę tylko podejrzewać. Może to kwestia pokoleniowa?" - powiedział.

Tytus Skiba powiedział również, że z tatą zawsze rozmawiali zazwyczaj na ogólne tematy.

"Z tatą nigdy nie miałem pogłębionych relacji. Przez pewien czas rozmawialiśmy dużo, na temat różnych rzeczy, mieliśmy wspólne tematy, rozmawialiśmy o muzyce, o literaturze, o polityce (...) Ale nigdy nie rozmawialiśmy na jakieś głębsze tematy (...), na temat uczuć, nie rozmawialiśmy o emocjach, czy takich 'mocarnych' życiowych sprawach" - wyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości