Ujawniono szczegóły testamentu Matthew Perry'ego. Wycena majątku i beneficjenci zaskakują

Matthew Perry
Matthew Perry
Źródło: Getty Images
Matthew Perry, znany z roli Chandlera Binga w serialu "Przyjaciele" zmarł 28 października 2023 roku. Miał zaledwie 54 lata. Choć od tej niespodziewanej śmierci minęło kilka miesięcy, dopiero teraz na jaw wychodzą kolejne, zaskakujące fakty. Tym razem dotyczą ostatniej woli gwiazdora.

Od 28 października oczy niemal wszystkich fanów serialu "Przyjaciele" zwrócone są w kierunku posiadłości jednego z głównych aktorów serii w Los Angeles. To właśnie tam zmarł Matthew Perry. Odnalazł go asystent, który powrócił do posiadłości artysty po wykonaniu zleconych zadań. Znalazł go nieprzytomnego w przydomowym jacuzzi.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy odeszli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2022 roku

Ostatnia wola Matthew Perry'ego zaskakuje

W ostatnich chwilach życia Matthew Perry udał się na trening. Następnie wrócił do domu, zlecił swojemu asystentowi sprawunki, po czym postanowił zrelaksować się w jacuzzi. Chwilę później doznał nagłego zatrzymania akcji serca. Mimo długiej reanimacji nie udało się go uratować. Badania toksykologiczne wykazały również w jego organizmie ketaminę, którą otrzymywał jako środek pomagający w zwalczaniu depresji. Według dokumentacji medycznej wynika jednak, że lek został mu odstawiony na niecałe 2 tygodnie przed śmiercią.

Dla wielu osób jest to jasny sygnał, że aktor ponownie wracał do nałogów, z którymi borykał się przez lata. Teraz na jaw wyszedł kolejny zaskakujący fakt. Ujawniono bowiem ostatnią wolę gwiazdora. Do dokumentu dotarło "People" oraz "Page Six".

Matthew Perry swoją ostatnią wolę sporządził w 2009 roku. Zapisano w niej, że zgromadził majątek o wartości 1 miliona i 30 tysięcy dolarów. Pieniądze mają zostać umieszczone w funduszu powierniczym o nazwie "Alvy Singer Living Trust" co jest nawiązaniem do "Annie Hall". Wykonawcami ostatniej woli aktora "Przyjaciół" zostały Lisa Ferguson oraz Robin Ruzan, które współpracowały z nim przy programie "Celebrity Liar".

To jednak co najbardziej zaskoczyło wszystkich, to zapis, że dzieci gwiazdora nie będą miały żadnych praw do jego majątku. Matthew Perry nie doczekał się jednak pociech.

Beneficjentami majątku zostali rodzice artysty" John Perry i Suzanne Morrison, jego przyrodnia siostra Caitlin Morrison oraz była partnerka, Rachel Dunn.

Aktorzy serialu "Przyjaciele" pożegnali Matthew Perry'ego

Zaledwie kilka minut po tym, jak świat obiegła wiadomość o śmierci Matthew Perry'ego w mediach zaroiło się od doniesień, przekazywanych kondolencji i wielkiego żalu, którego doświadczają miliony. Jak relacjonują fani z całego globu, tej niespodziewanej śmierci aktora nie traktują jak zgon idola z dzieciństwa, a stratę przyjaciela. Serialowy Chandler Bing był uosobieniem sarkazmu, ale i oddania. Choć przez lata walczył z wyniszczającym uzależnieniem, utrzymywał kontakt z pozostałą piątką "Przyjaciół", którzy taką rolę jak w kultowej produkcji, odegrali w jego prywatnym życiu.

Po kilku dniach milczenia Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc i David Schwimmer wydali krótkie oświadczenie dla magazynu "People".

"Wszyscy jesteśmy całkowicie zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy kimś więcej niż tylko kolegami z obsady. Jesteśmy rodziną. Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz poświęcimy chwilę na opłakiwanie i przepracowanie tej niezgłębionej straty. Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie. Na razie nasze myśli i miłość są z rodziną Matty'ego, jego przyjaciółmi i wszystkimi, którzy go kochali na całym świecie" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości