Victoria Beckham rozczarowana rozstaniem syna? "Chce stworzyć rodzinę w stylu Kardashianów"

Victoria Beckham z synem Romeo
Victoria Beckham z synem Romeo
Źródło: FilmMagic
Romeo Beckham właśnie poinformował, że po pięciu latach związku z modelką Mią Regan, postanowili się rozstać. Choć tych dwoje zdaje się nie ulegać emocjom i pozostać w przyjacielskich relacjach, zupełnie inaczej do tematu podchodzi Victoria Beckham. Obserwatorzy twierdzą, że projektantka sprytnie zaplanowała rozwój rodzinnej marki, a modelka miała być jej ważnym elementem.

Rodzina Beckhamów regularnie wzbudza duże zainteresowanie mediów. Od lat śledzimy ich życie, sukcesy i porażki, ich miłości i rozstania. Ostatnio jednak uwaga mediów skupia się szczególnie na synu Victorii i Davida Backhamów - Brooklynie, oraz jego młodszym bracie, Romeo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"The Traitors. Zdrajcy" - o czym jest polska wersja programu?

Romeo Bekham rozstał się z dziewczyną

Brooklyn Beckham przez wiele lat był obiektem zainteresowania prasy plotkarskiej, zwłaszcza w kontekście jego związku z Nicolą Peltz. Rzekome konflikty w rodzinie, plotki o napiętych stosunkach między Nicolą Peltz a Victorią Beckham krążyły wokół nich przez długi czas. Jednak ostatnie wydarzenia zdają się sugerować, że te doniesienia były mocno przesadzone. Panie nie tylko zaprzeczają wszelkim plotkom, ale i aktywnie wspierają się nawzajem - również zawodowo.

Teraz i Romeo Beckham, młodszy brat Brooklyna, przyciągnął uwagę mediów. 21-letni piłkarz, który podąża śladami ojca, zszokował swoich fanów ogłaszając zakończenie pięcioletniego związku z modelką Mią Regan. Jednak nawet po rozstaniu, relacje między nimi pozostają przyjacielskie i pełne szacunku. Mia Regan wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie, że chociaż nie są już razem, nadal łączy ich głęboka przyjaźń.

"Ja i Mooh rozstaliśmy się po pięciu latach miłości. Nadal mamy do siebie ogromny szacunek, nadal łączy nas silna przyjaźń i zawsze tak będzie" - napisał Romeo.

"To jest Ro, dorastaliśmy razem odkąd skończyliśmy 16 lat! W miarę dojrzewania miłość przybiera różne formy i ścieżki. Nie jesteśmy ze sobą w sensie romantycznym, ale darzymy się wzajemną miłością" - czytamy na profilu byłej dziewczyny Romeo Beckhama.

Victoria Beckham rozczarowana rozstaniem syna

Wśród spekulacji na temat tego, jak Victoria Beckham zareagowała na rozstanie syna z Mią Regan, pojawiły się doniesienia sugerujące, że projektantka jest zdruzgotana sytuacją. Gwiazda miała nadzieję, że związek syna przerodzi się w coś poważniejszego.

Portal "The Sun" sugeruje, że rozstanie Romea i Mii mogło rozwiać tymczasowo nadzieje Victorii na rozwój marki związanej z nazwiskiem Beckham.

"Victoria była wielką fanką Mii i miała nadzieję, że para może w końcu się pobrać. Wiadomo, że chce stworzyć wielką rodzinę gwiazd w stylu Kardashianów. Wydaje się to mało prawdopodobne - przynajmniej na razie. Nie może kontrolować tego, co dzieje się z jej dziećmi - choć bardzo by tego chciała" - podaje źródło "The Sun".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości