Weronika Ciechowska o przyjeździe do Polski i chrzcinach. Które z doniesień zdementowała? [TYLKO U NAS]

Autor:
Dagmara
Olszewska
Weronika Ciechowska z mamą Małgorzatą Potocką

Weronika Ciechowska to młodsza córka aktorki Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego. Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że kobieta wróci z Nowego Jorku do Polski i zorganizuje tu chrzest synów. W rozmowie z nami wyjaśniła, że niektóre z doniesień mijają się z prawdą.

Weronika Ciechowska od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam u boku męża, Victora Planko, znalazła swoje miejsce na ziemi. Para doczekała się dwóch synów, Grzegorza, urodzonego w 2020 roku, oraz Mateo, który przyszedł na świat w listopadzie 2022 roku. Czy chrzest chłopców odbędzie się w ojczyźnie Weroniki Ciechowskiej? 

Weronika Ciechowska o chrzcie synów 

Wraz z początkiem grudnia w mediach pojawiły się informacje o planowanym przyjeździe Weroniki Ciechowskiej do Polski. Córka Małgorzaty Potockiej miała bowiem zorganizować tu chrzest synów i przyjęcie dla rodziny. Tylko u nas wyjaśniła, co w tych medialnych doniesieniach minęło się z prawdą.

- Na razie nie mam takich planów. Są to błędne informacje. To, że bym chciała [przyjechać do Polski  - przyp. red.], nie znaczy, że się uda - powiedziała nam Weronika Ciechowska.

Córka aktorki wytłumaczyła też, dlaczego odkłada w czasie odwiedziny w ojczyźnie. 

- Z dwójką małych dzieci taka podróż byłaby gehenną. Chyba że udałoby mi się samej przyjechać do Polski, ale nie mam jeszcze takich planów - dodała. 

Małgorzata Potocka o Weronice Ciechowskiej

Małgorzata Potocka to polska aktorka, reżyserka i producentka filmowa. Choć może pochwalić się ogromnym dorobkiem artystycznym, stroni od blichtru i blasku reflektorów. Tym bardziej każda wzmianka rodzinie i prywatności artystki wzbudza wśród jej fanów i internautów wiele emocji. W jednym z wywiadów odniosła się do odległości dzielącej ją od ukochanej córki - Weroniki.

"Bardzo tęsknię za Weroniką. Ona od lat mieszka w Nowym Jorku, a ja jako matka wolałabym, gdyby była blisko. Na szczęście wciąż jesteśmy w kontakcie, dzięki możliwości komunikowania się przez internet. Ale oczywiście nic nie zastąpi bliskości" - przyznała w wypowiedzi cytowanej przez portal plejada.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości