Wersow o zabiegach medycyny estetycznej. "Ten eksperyment był zbędny"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Weronika Sowa, Wersow

Weronika Sowa to jedna z najbardziej znanych polskich influencerek. W mediach społecznościowych jest znana jako "Wersow". Niedawno gościła na słynnych kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie odniosła się do przeszłości, zabiegów medycyny estetycznej i konkursów piękności. "Ten eksperyment był zbędny, ale dużo mnie nauczył" - powiedziała.

W najnowszym odcinku kultowego programu Kuby Wojewódzkiego gościł Filip Chajzer i Weronika Sowa. Influencerka pierwszy raz otworzyła się na wiele tematów i opowiedziała o nieudanych eksperymentach związanych z medycyną estetyczną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wersow u Kuby Wojewódzkiego. Co powiedziała?

Wersow zyskała ogromną popularność w mediach społecznościowych dzięki swoim filmom w serwisie YouTube. Influencerka chętnie bowiem pokazuje życie i dzieli się z obserwatorami swoją prywatnością. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 3 miliony osób.

Tym bardziej widzów i fanów ucieszył fakt, że wystąpiła w kultowym programie Kuby Wojewódzkiego. W wywiadzie z nim odniosła się do swojej przeszłości. Zanim przeszła jednak do szczegółów wyznała, że dziennikarz jest dla niej wielkim autorytetem, biorąc pod uwagę sferę biznesową.

Weronika Sowa otwarcie podchodziła do pytań i nie ukrywała, że wiele razy eksperymentowała z zabiegami medycyny estetycznej. Przyznała, że w przeszłości mierzyła się z wieloma kompleksami i czasami udawała się na nieprzemyślane wizyty do kosmetyczki.

Jak wcześniej i jak obecnie myśli o samoakceptacji?

"Oj, przepaść. 10 lat temu nie wierzyłam w siebie i miałam bardzo dużo kompleksów. Głównie spowodowanych moim otoczeniem. Nie czułam się tak pewna siebie, jak teraz. Teraz, mimo że przybyło mi kilka kilogramów, czuję się najbardziej zgodna ze sobą. [...] Na początku drogi w internecie, jak widziałam te kanony piękna, duże usta, to faktycznie tak - wyznała i dodała z perspektywy czasu: (...) Ten eksperyment był zbędny, ale dużo mnie nauczył, teraz dwa razy się zastanowię, zanim wybiorę specjalistę i się zdecyduję na jakiś zabieg" - opowiadała.

Weronika Sowa o konkursach piękności

Podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim na jaw wyszło, że Wersow brała w przeszłości udział w konkursach piękności. Wyznała nawet, że namówił ją do tego ukochany dziadek - Emil. Dziennikarz zwrócił uwagę na to, że influencerka od 2015 roku całkowicie zmieniła swój image, a nawet, wyglądała na wyższą, niż jest obecnie.

"Nie, wysoką to nie. Miałam tam takie szpilki, żeby dorównać tym wszystkim pięknym dziewczynom. [...] Zostałam wtedy Miss Internetu. Już wtedy jakieś grono we mnie wierzyło! Oczywiście nie mogłam się porównywać z tymi pięknymi kandydatkami i sama im kibicowałam..." - dodała na koniec.

Tuż po premierze odcinka Kuby Wojewódzkiego z Wersow i Filipem Chajzerem w mediach zaroiło się od komentarzy.

"Wspaniale wyszłaś. Jesteś piękną i inteligentną kobietą" - czytamy pod postem influencerki.

"Mam nadzieję, że częściej będę mogła Cię oglądać w telewizji. Ps. pasują Ci te kanapy u Kuby..." - dodała inna obserwatorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości