Gwiazdy

Wideo z Katy Perry obiegło świat. Fani zaniepokojeni tym, co dzieje się z jej okiem

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katy Perry

Katy Perry podczas jednego ze swoich występów w Las Vegas zdziwiła i zaniepokoiła fanów. Wideo z koncertu w kilka chwil obiegło sieć, a internauci rozpoczęli falę spekulacji. Wśród nich pojawiły się obawy o nadużywanie narkotyków, udar, porażenie nerwowe, a nawet to… że na scenie pojawił się klon lub robot zastępujący gwiazdę.

Piosenkarka podczas koncertu miała problem z nieustannie opadającą powieką prawego oka. Kilkukrotnie dotykała twarzy, by powieka wróciła na swoje miejsce. Nienaturalne zachowanie gwiazdy i nietypowa dolegliwość sprawiły, że o występie w Las Vegas piszą niemal wszystkie serwisy na świecie. 

Katy Perry - nietypowe zachowanie na scenie 

Katy Perry podczas show zatrzymała się na chwilę na scenie i stanęła bokiem do publiczności. Zwróciła głowę ku fanom, którzy szybko zobaczyli niepokojące zachowanie artystki. Prawa powieka gwiazdy opadała a ta, by ją podnieść, dotykała swojej skroni. To mechaniczne działanie wzbudziło falę spekulacji i domysłów. Całe zdarzenie trwało kilkanaście sekund. Chwilę po tym, jak Katy Perry udało się ponownie nawiązać współpracę z powieką, wyjęła mikrofon i kontynuowała wystąpienie. 

Nagranie z koncertu w kilka chwil obiegło media społecznościowe. Zaniepokojeni fani pytają w komentarzach i postach, czy zachowanie piosenkarki może mieć podłoże neurologiczne. Wśród najczęściej wymienianych spekulacji pojawiło się porażenie mózgowe, udar, nadużywanie substancji psychoaktywnych i to, że na scenie nie wystąpiła gwiazda a jedynie jej klon lub robot. 

Katy Perry

Katy Perry oraz jej przedstawiciele nie skomentowali w żaden sposób zachowania artystki podczas koncertu. 

Katy Perry - spekulacje dotyczące stanu zdrowia 

To nie pierwszy raz, gdy media obiegła informacja o nietypowym zachowaniu piosenkarki. W 2017 roku podczas jednego z koncertów fani zauważyli, że gwiazda porusza się po scenie w nienaturalny sposób, wykonując nieskoordynowane gesty. To sprawiło, że po raz pierwszy pojawiły się doniesienia o możliwych poważnych kłopotach ze zdrowiem artystki. 

W 2021 roku wokalistka zdobyła się na szczery wywiad, w którym opowiedziała o swoich problemach z depresją. Wyznała, że gdyby nie pomoc specjalistów i najbliższych prawdopodobnie nie byłoby jej dzisiaj na świecie. To dla wielu fanów i sympatyków gwiazdy stało się wystarczającym wytłumaczeniem i odpowiedzią na niespotykane zachowanie na scenie. 

"Zapadłam na kliniczną depresję. Wcześniej byłam w stanie zdystansować się od problemów. Byłam na czymś, co zalecił wtedy mój psycholog. To zmienia chemię twojego mózgu. Czasami ludzie potrzebują farmaceutycznego wsparcia. [...] Musiałam podjąć decyzję i zmienić siebie po tym, jak sięgnęłam dna. Nie miałam wyboru i musiałam udać się w tę emocjonalną, duchową, psychologiczną podróż. W przeciwnym razie prawdopodobnie nie przetrwałabym 2018. Próbowałam kuracji lekami i to było naprawdę intensywne" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości