Wielkie tajemnice i sposoby na sukces. Gwiazdy przed Kubą Wojewódzkim nie mają żadnych tajemnic

"Kuba Wojewódzki"
"Kuba Wojewódzki"
Źródło: TVN
Każdy sezon talk-show Kuby Wojewódzkiego przynosi mnóstwo niezwykłych historii i ciekawych gości. Śmiałkowie, którzy odważą się zasiąść na kultowej kanapie u dziennikarza, często mówią rzeczy, o których nie powiedzieliby nikomu innemu – a później rozmawia o tym cała Polska. W ostatnim sezonie widzowie mogli dowiedzieć się m.in. o tym, jaka była droga niektórych gwiazd na szczyt.

Talk-show Kuby Wojewódzkiego od lat przyciąga wielbicieli specyficznego poczucia humoru oraz błyskotliwości prowadzącego. W ubiegłym sezonie, emitowanym jesienią 2023 r., na jego kanapie pojawiły się m.in. takie osobistości jak Anna Dymna, Katarzyna Warnke, Maciej Maleńczuk, Janusz Józefowicz, Sonia Bohosiewicz, Daria Zawiałow, Monika Olejnik, Ewa Farna, Tede, Kizo oraz Bambi. Jakimi receptami na osiągnięcie sukcesu gwiazdy podzieliły się z widzami programu?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

4112022_TAJEMNICEPRODUKCJI_KUBAWOJEWODZKI
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bambi czyli Michalina Włodarczyk - kim jest?

Ze słów Michaliny Włodarczyk wynika, że liczy się nie tylko talent, ale również to, by na swojej drodze spotkać odpowiednie osoby. Bambi, której teledyski mają w internecie miliony odsłon, nie ukrywa przyjaźni z Young Leosią, która jako pierwsza odniosła sukces na polskiej scenie muzycznej. Wyznała, że widziała w niej starszą siostrę, która zaprowadziła ją do studia i w wielu rzeczach jej pomogła. Dawała Michalinie dobre rady, a później wypuściła w świat – teraz może już w pełni działać sama. Bambi podkreśliła też, że w osiągnięciu sukcesu ważne jest, aby nie przejmować się opiniami innych na swój temat, wierzyć w siebie i podążać za własną pasją.

"Kuba Wojewódzki 34" – Bambi
"Kuba Wojewódzki 34" – Bambi
Źródło: TVN

Anna Dymna

Aktorka przyznała, że we wczesnej młodości była bardzo subtelna, a ze względu na młodzieńczy wygląd oraz dziewczęcy sposób bycia, aż do 34. roku życia grała nastolatki. Bardzo długo nie potrafiła przeklinać, a gdy zdawała do szkoły teatralnej, wyglądała na 14 lat i była bardzo chuda. Podczas egzaminu pewna pani profesor poprosiła ją, aby obraziła egzaminatorów. Najpierw aktorka powiedziała cicho, że ich nie lubi, a – zapytana o to, czy nie zna brzydkiego słowa – odpowiedziała "d..." i się rozpłakała. Na studia aktorskie się dostała.

Anna Dymna
Anna Dymna
Źródło: x-news

Kariera, sukces, pieniądze – częsty temat rozmów Kuby

W ostatnim sezonie talk-show Kuby Wojewódzkiego, temat kariery, sukcesu i pieniędzy pojawiał się często. Sonia Bohosiewicz podkreśliła, że pieniądze dają jej wolność wyboru, bezpieczeństwo, luz, fantazję. I choć nie można za nie kupić szczęścia, z nimi jest po prostu dużo łatwiej.

Kizo zadeklarował wręcz, że jest gotów zostać discopolowym muzykiem, jeżeli jego numery miałyby osiągać takie wyniki jak obecnie i nadal zarabiałby tyle pieniędzy. "Liczę na to, że zrobię karierę światową, gdyż jestem światowym artystą, tylko utknąłem na tym zadupiu" – żartował z kolei Maciej Maleńczuk. Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać we wtorkowe wieczory na antenie TVN oraz w serwisie VOD Player.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Reszke

Źródło: player.pl, tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości