Wiktor Zborowski twierdzi, że jest lepszym dziadkiem niż ojcem. Opisał relacje z wnuczkami

Wiktor Zborowski jest dziadkiem trzech dziewczynek
Wiktor Zborowski jest dziadkiem trzech dziewczynek
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Wiktor Zborowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o tym, jakim jest dziadkiem. Słynny aktor nie ukrywał, że bardzo kocha swoje trzy wnuczki, które są dla niego całym światem. Przyznał też, że jego zdaniem, jest lepszym dziadkiem niż ojcem. - Że je rozpieszczam, to jest mało powiedziane - mówił.

Wiktor Zborowski ma powody do dumy, nie tylko w kwestii zawodowej. Słynny aktor od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Marią Winiarską, z którą doczekał się dwóch córek: Zofii i Hanny. Obie kobiety poszły w ślady swoich rodziców i również związały swoje życia z show-biznesem. Nie tak dawno temu siostry Zborowskie zostały mamami. Hanna Zborowska obecnie wychowuje dwie córeczki, które na co dzień mieszkają z nią i jej mężem w Brazylii. Zofia Zborowska również doczekała się żeńskiej pociechy, małej Nadziejki, która jest owocem jej związku z siatkarzem Andrzejem Wroną.

BEJBIS_ZBOROWSKI_DZIADEK
Wiktor Zborowski o byciu dziadkiem i relacji z wnuczkami. "Bardzo za nimi tęsknię"
Wiktor Zborowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział, o jakim tym jest dziadkiem. Słynny aktor nie ukrywał, że bardzo kocha swoje trzy wnuczki, które są dla niego całym światem

Wiktor Zborowski o relacji z trzema wnuczkami. "Jestem bardzo dobrym dziadkiem"

Wiktor Zborowski nie ukrywa, że rola dziadka, to jedna z jego ulubionych w prawdziwym życiu. Słynny aktor podkreślił, że jego trzy wnuczki są dla niego prawdziwymi oczkami w głowie.

- Jestem bardzo dobrym dziadkiem i podejrzewam, że nawet lepszym niż ojcem. Mam trzy wnuczki, a że je rozpieszczam, to jest mało powiedziane. Ja je po prostu bardzo kocham - mówił aktor.

Córka Zofii Zborowskiej, Nadziejka, mieszka w Polsce, więc często może spotykać się z dziadkami. Córki Hanny Zborowskiej natomiast dorastają natomiast w słonecznej Brazylii. Okazuje się jednak, że kilometry nie są dla rodziny przeszkodą.

- Bardzo za nimi tęsknię, ale cieszę się, bo często przyjeżdżają i na święta i na wakacje, więc mamy szansę jednak trochę pobyć ze sobą i nacieszyć się - zakończył.

Wnuczki Wiktora Zborowskiego mówią na niego "vovo"

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie często publikuje rodzinne zdjęcia. Chociaż na profilu aktorki próżno szukać zdjęć twarzy jej pociech, chętnie pokazuje się w towarzystwie rodziców. Dzięki temu wiemy, że Maria Winiarska często pomaga przy wychowaniu małej Nadziejki. Jakiś czas temu gwiazda pokazała też, jak w roli dziadka spełnia się jej słynny ojciec.

Zofia Zborowska opublikowała selfie z Wiktorem Zborowskim, a potem pokazała, jak aktor wychodzi z wnuczkami na spacer. Przy okazji zdradziła też, jak dzieci jej siostry Hanny nazywają swojego dziadka.

"Spacer z #vovô #Vitor. Vovô to po portugalsku dziadek oczywiście" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości