Wiktoria Gąsiewska skomentowała rozstanie z Adamem Zdrójkowskim. "Teraz jest już o wiele lepiej"

Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu z Adamem Zdrójkowksim
Źródło: MW MEDIA
  Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego rozwijał się na oczach tysięcy widzów. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu, a rozstanie stało się jednym z najchętniej komentowanych wydarzeń minionych miesięcy. Aktorka w szczerym wywiadzie wyjaśniła, jak poradziła sobie z zerwaniem.

Wiktoria Gąsiewska wraz z Adamem Zdrójkowskim grali u swojego boku w serialu i szybko przenieśli uczucie do życia prywatnego. Wzięli udział w kilku programach rozrywkowych i aktywnie uczestniczyli w życiu medialnym, pozując wspólnie na branżowych eventach. Niestety, w 2021 roku zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o kryzysie w ich związku.

Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Aktorka w wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl opowiedziała o szczegółach rozstania. Po spekulacjach dotyczących powodu zerwania, nienawiści i zdrad uznała, że powinna skomentować pojawiające się plotki.

"Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich (...). Jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne" - powiedziała. Dodała także, że internauci często zapominają, że "kij ma dwa końce".

Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam Sak o relacji z Patrycją po programie. Podał powód ich kłótni
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Gąsiewska o kontaktach z Adamem Zdrójkowskim

W historii kina jest wiele par, które po zakończonej relacji prywatnej wciąż musiały występować u swojego boku na scenie, czy na planie. Czy Wiktorii Gąsiewskiej i Adamowi Zdrójkowskiemu udało zachować się zawodowy profesjonalizm?

"Graliśmy np. ostatnio razem w nowej fabule 'Święta inaczej'(...) byliśmy razem na planie. Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia zawodowego z prywatnym. To jest trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić? Jakoś z tym musisz żyć" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości