Wiktoria Gąsiewska pokazała młodszą siostrę. "Jesteście jak dwie krople wody!"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska wraz z rodzeństwem odpoczywa na łonie tureckiej natury. Choć to nie pierwsze relacjonowane w mediach społecznościowych wakacje gwiazdy, wywołały wśród internautów wiele emocji. Wszystko dlatego, że aktorka zapozowała do zdjęć z siostrą, która okazała się do niej łudząco podobna.

Wiktoria Gąsiewska wraz ze starszym bratem, Mateuszem, mamą i dwójką młodszego rodzeństwa - Nicolą i Oskarem spędzają wspólne chwile w Turcji. Opalają się, pływają w ciepłym morzu, jedzą lody i dbają o to, by ich profile na Instagramie oddawały ten letni klimat, którym się obecnie delektują. Uwagę obserwatorów aktorki przykuła jednak fotografia z Nicolą. "Jesteście jak dwie krople wody!" - piszą fani Wiktorii Gąsiewskiej. 

Wiktoria Gąsiewska na wakacjach z rodziną

Aktorka od najmłodszych lat gości na ekranach telewizorów. Poza światem filmów i seriali zgromadziła także ponad milion obserwujących w swoich profilach na w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się z internautami swoją codziennością i zawodowymi wyzwaniami. Od niedawna Wiktoria Gąsiewska publikuje prosto ze słonecznej Turcji, gdzie odpoczywa z rodziną. 

Choć brata aktorki, Mateusza Gąsiewskiego, widzowie również mogą kojarzyć jako aktora, siostra Nicola i młodszy brat Oscar, nie pokazują się często u boku gwiazdorskiego rodzeństwa. To właśnie dlatego zdjęcia, które opublikowała Wiktoria Gąsiewska, wywołały wielkie zamieszanie wśród internautów. 

"Wyglądasz obłędnie! A siostra… Jesteście jak dwie krople wody!"- napisała pod zdjęciem jedna z obserwatorek aktorki. 

"Dwie piękne kobiety. Widać między Wami tę więź" - czytamy w komentarzach na profilu Wiktorii Gąsiewskiej. 

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Gąsiewska - rodzeństwo 

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Jest jedną z czwórki rodzeństwa, które także nie stronią od blasku fleszy. Starszy brat artystki, Mateusz Gąsiewski także jest aktorem. Pojawił się w takich produkcjach jak "Usta Usta", czy "Magda M", a także próbował swoich sił w rolach dubbingowych.

Nicola i Oskar są najmłodsi i okazjonalnie pojawiają się w profilach na Instagramie starszego rodzeństwa. Czy pójdą w ślady Mateusza i Wiktorii i zainteresują się aktorstwem? Nicola Gąsiewska już stawia pierwsze kroki w mediach społecznościowych. O tym, jak potoczą się ich zawodowe losy, dowiemy się zapewne już niedługo. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości