Wojciech Łozowski o nastoletnim wieku. "Byłem męczący"

Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem
Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem
Wojciech Łozowski w rozmowie z Martyną Mikołajczyk z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o tym, jak wspomina swoje nastoletnie czasy. Muzyk nie ukrywa, że w wieku młodzieńczym był niezwykle głośną osobą.

Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem

Wojciech Łozowski w rozmowie z Martyną Mikołajczyk z cozatydzien.tvn.pl powrócił do czasów swojego dzieciństwa i młodości. Opowiedział o tym, że często bywał głośny i żartobliwy, co niektórym przeszkadzało, a co inni uwielbiali. Mimo że grał dużo w gry komputerowe, to nie zapominał również o aktywności fizycznej. Zawsze lubił sport i często bawił się na podwórku. Był też często w centrum towarzyskich wydarzeń, takich jak ogniska czy zabawy.

— Głośny i hałaśliwy, połowa uwielbiała, połowa nie znosiła, bo już byłem męczący. Dużo żartów, trochę wagarów, ale nie jakoś strasznie dużo. Raczej taki przebojowy chłopak, kolorowy, z sercem pełnym marzeń, głową pełną nadziei [...] Lubiłem grać w gry, ale ja lubiłem i sporty, i robiłem też na podwórku się bawić... I towarzysko bardzo, dużo jakichś ognisk, zabaw. Ja zdecydowanie byłem takim, bujałem się zawsze z taką bandą, która dużo robiła i dużo się działo w szkole — wyznał

Wojciech Łozowski o bandzie z młodości

Wojciech Łozowski przyznał, że zawsze częścią "bandy", która dużo robiła i w której wiele się działo. Wspominał też o problemach, które miał jako nastolatek w tym o przejściowych bójkach, konfliktach, ale też o pozytywnych doświadczeniach, takich jak godzenie się z innymi i nawiązywanie nowych przyjaźni. Dodatkowo Wojciech Łozowski wspomniał również o swoim doświadczeniu życia i nauki zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych.

— Wszyscy mamy swoje różne etapy. Przechodzimy z firmy, miłości, bójki z różnymi typami, jakieś potem godzenie się i okazuje się, że potem kumplami jesteście dobrymi. Jakby jest mnóstwo różnych przygód, które się ma, jak dorasta i jest na pewno piękny czas. Ja bardzo dobrze wspominam swoje nastoletnie lata. Chociaż byłem w różnych miejscach, bo zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych kończyłem liceum i to też nie była niesamowita przygoda powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Reporter: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości