"Milionerzy" z uczestnikami "Azja Express". Zobaczcie specjalny odcinek

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Specjalny odcinek "Milionerów"

Już w środę na antenie TVN będziecie mogli obejrzeć specjalny odcinek "Milionerów" z udziałem uczestników z ostatniej edycji programu "Azja Express". Zobaczcie, jak poradzili sobie Daria Ładocha i Krystian Pesta, a także Paulina Krupińska-Karpiel i Wojciech Łozowski.

Po ekscytujących, a często ekstremalnych doświadczeniach w "Azja Express" przyszedł czas na zmierzenie się ze słynnym spojrzeniem Huberta Urbańskiego, w studiu "Milionerów". Kamery "Co za Tydzień" nagrały kulisy tego wydarzenia, które będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą środę 24 maja.

"Milionerzy. Odcinek specjalny". Zobaczcie, kto wystąpi

Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z "Co za Tydzień" powiedziała:

- Zawsze przychodzę do tego programu z nadzieją, że wygram przynajmniej 40 tys. zł. Lubię ryzyko, ale wiem, że w pewnym momencie trzeba odpuścić, żeby nie zabrnąć za daleko — powiedziała Paulina Krupińska-Karpiel.

Daria Ładocha dodała:

- Nie wiadomo, czy się trafi w pytania. Nie wiadomo, czy się zna odpowiedź w danym momencie, którą się potem zna, albo się wcześniej znało, więc to jest pewna ruletka i bardzo dużo stresu — wyznała Daria Ładocha.

Wojciech Łozowski powiedział o swoim marzeniu. Muzyk chciałby dojść do pytania za milion złotych. Czy mu się uda?

- Moje osobiste marzenie jest na pewno takie, żeby dotrwać do pytania za milion. To jest takie marzenie, które myślę, że ma każdy fan milionerów, ale powalczymy o każdą sumę, jaką tylko damy radę, bo wszystko idzie na dobry cel, a to jest najważniejsze — dodał Wojciech Łozowski.

Daria Ładocha i Krystian Pesta w specjalnym odcinku "Milionerów"
Daria Ładocha i Krystian Pesta w specjalnym odcinku "Milionerów" Daria Ładocha i Krystian Pesta w specjalnym odcinku "Milionerów" Źródło: x-news

Hubert Urbański o "Azja Express"

Hubert Urbański przypomniał widzom swój udział w "Azja Express". Jak wspomina ten czas?

- To jest element paraliżujący, że jednak granie dla fundacji, dla potrzebujących, zawsze napawa większą ostrożnością. Mam nawet epizod z "Azją Express" parę lat temu, na pewno wymaga to odwagi, ale śmiem twierdzić, że przyjście tu do programu wymaga dużo większej odwagi — dodał Hubert Urbański.

Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z "Co za Tydzień" powiedziała również o różnicy, między dwoma programami.

- W programie "Azja Express" jestem z moją kompanką, przyjaciółką. Biegniemy do mety i musimy dobiec jak najszybciej i to tylko od nas zależy, a w przypadku "Milionerów" gramy dla kogoś i oczywiście nikt nie chce nikogo zawieść, a tu, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę, jaka jest skala, potrzeb dzieci w Fundacji TVN to chce wygrać jak najwięcej.

Wydanie specjalne odcinka "Milionerów" z uczestnikami programu "Azja Express" już w środę 24 maja.

Hubert Urbański
Hubert Urbański Hubert Urbański Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości