Wzdychały do niego rzesze nastolatek. Jak dziś żyje Bartek Wrona z Just 5?

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Bartosz Wrona z Just 5

"Kolorowy świat kiedy ja dotykam ciebie, zwariowany świat, kiedy w nas tańczy pragnienie" - kto nie zaśpiewał tego w myślach, ten nie wie, co stracił. Jeśli ktoś mógł otrzymać status polskiego króla nastolatek lat 90., to był to właśnie Bartek Wrona. Jak wygląda dzisiaj lider kultowego Just 5?

Niedawno frontman pochwalił się nowym utworem na scenie Dzień Dobry TVN. Już nie w uroczej obstawie czterech nastolatków, choć z zaskakująco podobnym repertuarem. Co na to fani Just 5?

Miasteczko "Dzień Dobry TVN" zawitało do Kościerzyny
Miasteczko "Dzień Dobry TVN" zawitało do Kościerzyny Małgorzata Ohme i Filip Chajzer wraz z ekipą "Dzień dobry TVN" zawitali do stolicy Kaszub, czyli Kościerzyny. Prowadzący program zostali niezwykle ciepło przyjęci przez jej mieszkańców. Oprócz rozmowy Małgorzata Ohme i Filip Chajzer mogli poznać tamtejsze zwyczaje. "Ja jestem zachwycony. Czerpię energię od ludzi i to jest piękne, że ludzie, którzy do tej pory zapraszali nas do swoich domów, chwytając za pilota i naciskając guzik, teraz zapraszają nas do swoich domów fizycznie [...]" - powiedział w rozmowie z "Co za tydzień" prezenter.

Bartek Wrona nadal koncertuje. Lider Just 5 kończy w tym roku 41 lat

"Kolorowe sny", "Zaczarowany świat", czy "Sugar Baby Love" - koniecznie na słuchawkach walkmana. Na ścianie natomiast obowiązkowy plakat z kultowym boys bandem - jednym i drugim. Ówczesne nastolatki zapewne pamiętają szaloną modę na męskie zespoły, wylansowaną za wielką wodą przez Backsteet Boys. My miałyśmy swój polski obiekt westchnień, złożony z 5-ciu wspaniałych, z których najważniejszy był oczywiście Bartosz Wrona.

Najlepszy czas dla Just 5 przypadł na przełom tysiąclecia. Zespół nagrał aż trzy albumy, a ich nakład sprzedał się w 250 tysiącach egzemplarzy. Chłopcy zagrali też blisko 500 koncertów, na które ciągnęły zastępy wiernych fanów. Grupa rozeszła się chwilę po tym, jak Bartek Wrona osiągnął pełnoletniość. Wokalista postawił na solową karierę, która trwa do dziś.

Bartek Wrona z Just 5 jest instruktorem zumby

W wieku 41 lat Bartek Wrona jest mężem Marioli Kuźniak-Wrony i tatą dwóch córek. Niedawno muzyk relacjonował na swoim Instagramie imprezę 18-stkową starszej z nich. Nadal nie wyobraża sobie życia bez sceny, mikrofonu i... tańca. Gwiazdor jest bowiem instruktorem zumby. Do nowej pasji miała namówić Bartka Wronę żona, która sama uczy tańca.

"Życie zaczyna się po 40., więc trzeba być przygotowanym na tę drugą czterdziestkę" - mówił na kanapie "Dzień Dobry TVN". Z okazji okrągłych urodzin i 25-lecia działalności artystycznej wokalista oddał w ręce fanów jubileuszową płytę, na której znalazły się zupełnie nowe utwory.

Mieliście okazję słuchać nowych kawałków Bartka Wrony? Są tak dobre, jak "Kolorowy świat, kiedy ja..."?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Pozostałe wiadomości