Maffashion celebruje czas "bez afer". Wyjechała na wakacje z synem i nowym partnerem

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Maffashion o kolejnej ciąży

Maffashion relacjonuje urlop z małym Bastianem. Chłopiec ma już 2 latka, a fani są nim wprost zachwyceni. Jego sławna mama podzieliła się pięknymi zdjęciami, a spostrzegawczy zauważyli, że towarzyszy im ktoś jeszcze. Blu3aby paraduje bez koszulki.

Nowy partner Maffashion wywołuje jeszcze większe poruszenie wśród obserwatorów niż synek celebrytki. Obaj panowie zaskarbili sobie serca pokaźnej grupy fanów Julii Kuczyńskiej. Ta chętnie dzieli się swoim szczęściem. I to w jakim anturażu!

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: "Co Za Tydzień"

Nowy partner Maffashion. Wakacje spędzają we trójkę - Maffashion, Bastian i Blu3aby

Huczne rozstanie Maffashion i Sebastian Fabijański przypieczętowali w zeszłym roku. Oczywiście w towarzystwie mediów, nie obyło się bowiem bez afery, w której jedną z głównych ról odegrała Rafalala. Julia Kuczyńska robiła jednak wszystko, by ich synek zaznał możliwie najwięcej spokoju, stroniła więc odtąd od jakichkolwiek okazji do skandalu. Para niedawno sprzedała dom i ich ścieżki rozeszły się na dobre.

Niedługo potem fani zaczęli cieszyć się nowym szczęściem celebrytki. Blu3aby, choć miał rzekomo brać udział w aferze rozstaniowej, będąc kochankiem Maffashion jeszcze przed zakończeniem związku ze znanym aktorem, zyskał przychylność obserwatorów influencerki. Ci doceniają przede wszystkim umięśnioną sylwetkę nowego amanta, którą ten chwali się bez skrępowania.

Nowy partner Maffashion. Kim jest Blu3aby?

Mateusz, który skrzętnie ukrywa swoje nazwisko, znany jest bardziej jako "Blu3aby". Zawodowo jest operatorem kamery i współpracuje z Maciejem Dąbrowskim z kanału "Z Dvpy". "Blue Baby" to także pseudonim artystyczny, pod którym partner Maffashion stawia pierwsze kroki jako raper. "Generalnie mordo jestem miłym c*amem" - przedstawia się na Instagramie.

Para pojechała na wspólne wakacje. Dokąd? Maffashion obiecuje fanom, że na to pytanie odpowie po powrocie. "Piękna Teneryfa!", "Czy to Egipt, bądź Jordania? Bawcie się dobrze!", "Wydaje mi się, że to Oman. Byłam w podobnym hotelu" - spekulują komentujący.

Starszy towarzysz jej wyprawy, ku uciesze fanów obojga, wstawił na Instagram zdjęcia w podobnej przestrzeni, co ważne - bez koszulki. Ten fakt wydaje się istotny dlatego, że Blu3aby dużo ćwiczy, co widać nie tylko po chwalipostach z siłowni, ale i efektach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości