Wzruszona do łez Paulina Krupińska o rozpoczęciu roku szkolnego. Riposta córki bezcenna

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Paulina Krupińska-Karpiel szykuje córkę do szkoły

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała fanom na Instagramie, jak bardzo przeżywa nowy etap w życiu swojej córki. Dziewczynka idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest wzruszona. Z kolei Tosia nie może się doczekać pierwszego dzwonka. Nie jest dzieckiem, które będzie trzeba zmuszać do wykonywania szkolnych obowiązków. Potrafi też śmiało ripostować swoją mamę!

27 lipca Tosia skończyła 7 lat. Jej mama opisała ją jako pełną energii dziewczynkę, która kocha śpiewać, poznawać świat, a kiedyś marzyła o tym, aby zostać naukowcem. Rodzice zadbali o jej edukację już na poziomie przedszkola. Paulinie Krupińskiej-Karpiel zależało na tym, aby jej dziecko jak najszybciej poznało język angielski. Dlatego zachwalała innym rodzicom lekcje tego języka online.

Paulina Krupińska-Karpiel wzruszyła się na widok mundurków. Cięta riposta córki

Prezenterka opublikowała krótkie nagranie na InstaStories. Pokazała obserwatorom wnętrze szafy jej dzieci, w której poukładane są szkolne mundurki.

"Słuchajcie poważna sprawa. Przyszły mundurki. Moja córeczka już za dwa dni idzie do szkoły" - słyszymy w relacji na Instagramie.

W tle słyszymy też reakcję jej córki. Mało kto się takiej spodziewał.

"No i dobrze, odpocznę od twoich jęków" - odpowiedziała siedmiolatka, na co jej mama zareagowała śmiechem.

Gwiazda podkreśliła w wywiadzie z nami, że jej dziecko jest gotowe na szkolne wyzwania. Tosia cieszy się, że będzie mogła uczestniczyć w lekcjach i spotykać się z rówieśnikami. Do tej samej szkoły pójdą jej koleżanki z przedszkola, więc dziewczynka poczuje się bezpiecznie w nowych murach. Jednak jej mama ubolewa nad tym, że czas tak szybko płynie i niedługo będzie szykować się na studniówkę córki.

Anna Kalczyńska o polskich szkolnictwie. Zdradza, w jakim systemie uczą się jej dzieci
Anna Kalczyńska o polskich szkolnictwie. Zdradza, w jakim systemie uczą się jej dzieci Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Córka Pauliny Krupińskiej-Karpiel idzie do szkoły Źródło: Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska o polskiej szkole. Z czego jest zadowolona?

Paulina Krupińska-Karpiel opowiedziała o tym, co czeka jej córkę w podstawówce. Modelka kupiła sprzęt, który musi posiadać każde dziecko w szkole Tosi. Według gwiazdy to ogromny plus.

Jestem w ogromnym szoku, jak polska szkoła się rozwija i w ogóle tego, jak edukacja idzie z duchem czasu, bo ja kupiłam córce tablet do szkoły. Taki był wymóg. Można było oczywiście albo wypożyczyć w szkole, albo kupić. Oni idą z duchem czasu i część materiałów będzie wysyłana i wszystkie dzieci w szkole muszą mieć takie same tablety, taką samą obudowę, żeby nikt nie czuł się ani lepszy, ani gorszy. Więc dla mnie super. Cieszę się w sumie, że szkoła stawia na takie rozwiązanie. Wolę, żeby ona miała tablet w szkole i się na nim uczyła, niż tablet w domu i oglądała na nim bajki. Wszystkie pomoce naukowe będzie miała na wyciągnięcie ręki i nie będzie musiała tego nosić w plecaku

Prezenterka już teraz wie, że to ona będzie chodziła na wywiadówki do szkoły swojej córki. Gwiazda powiedziała, że jej mąż był u córki na zebraniu z rodzicami tylko jeden raz w przedszkolu. Nie poszło mu najlepiej. Sprawdźcie, jak wspomina to Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z naszym serwisem TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości