Gwiazdy

Zespół BTS zawiesza działalność. Znamy powód decyzji muzyków

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Variety
Zespół BTS zawiesza karierę

Przykra wiadomość dla fanów k-popu na całym świecie. Najpopularniejszy zespół BTS zdecydował o tymczasowym zawieszeniu kariery. Grupa rozpada się po 9 latach.

Najpopularniejszy zespół k-popowy poinformował o zawieszeniu działalności. Członkowie boys bandu planują poświęcić się karierom solowym. Wokaliści stwierdzili, że chwila oddechu pozwoli im nabrać sił.

Zespół BTS - kim są?

Został założony w 2013 roku w Korei Południowej przez wytwórnię Big Hit Entertainment. W skład siedmioosobowego boys bandu wchodzą: RM, Jin, V, J-Hope, Suga, Jimin i Jungkook. Zespół stał się światowym fenomenem, zdobywając serca nastolatek na każdej szerokości geograficznej. Uznawany jest za najpopularniejszy w historii męski boys band. Zdobywają zagraniczne nagrody muzyczne. Zespół BTS przyczynił się do popularyzacji muzyki k-pop, a ich choreografie odwzorowują dzieciaki z całego świata. K-pop to rodzaj muzyki popularnej, który łączy w sobie wiele gatunków, w tym m.in. dance-pop, hip-hop i electropop.

Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zespół BTS zawiesza działalność

O przerwie zespół BTS poinformował podczas świętowania rocznicy dnia debiutu bandu. Z tej okazji członkowie zasiadają do stołu, jedzą i rozmawiają, a nagraniem dzielą się z fanami. Tym razem wielbiciele chłopaków z BTS-u zostali niemiło zaskoczeni. Zważywszy na fakt, że kilka dni temu zespół wydał nowy krążek "Proof". Członkowie rozmawiali o tym, jak zmienili się przez te 9 lat. Choć jako zespół osiągnęli niewyobrażalną karierę, teraz czas na indywidualny rozwój, który umożliwi im znalezienie swoich dróg oraz osiągnięcie dojrzałości nie tylko jako artyści, ale także jako ludzie.

"Myślę, że powinniśmy spędzić trochę czasu osobno, aby nauczyć się, jak znów być jednością. Mam nadzieję, że nie uważasz tego za coś negatywnego i postrzegasz to jako zdrowy plan. Myślę, że w ten sposób BTS staną się silniejsze" - powiedział jeden z członków BTS J-Hope. 

Aby uspokoić fanów, dodali, że to nie jest rozpad na stałe. Wokaliście robią sobie po prostu chwilę przerwy. Ale czy powrócą?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Variety

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości