Zofia Strulak o karierze i o tym, co łączy ją z Sebastianem Fabijańskim [TYLKO U NAS]

Autor:
Norbert
Żyła
Zofia Strulak

Na temat Zofii Strulak znanej jako Strulax w mediach jest ostatnio głośno. W rozmowie z nami 19-letnia influencerka zdradziła, co ją łączy z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Opowiedziała również o swojej karierze na TikToku i realizowaniu się w mediach społecznościowych.

Pierwsze informacje łączące Zofię Strulak i Sebastiana Fabijańskiego pojawiły się w mediach w połowie lutego. Wcześniej co prawda aktor w jednym z wywiadów zdradził, że się z kimś obecnie spotyka, jednak nie było wiadomo, kim jest jego wybranka. Postanowiliśmy zapytać influencerkę o jej relacje z aktorem oraz popularność w sieci.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska-Karpiel reaguje na słowa męża. "Dużo dobrego w jego życiu zrobiłam"
Paulina Krupińska-Karpiel reaguje na słowa męża. "Dużo dobrego w jego życiu zrobiłam" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zofia Strulak opowiedziała o swojej karierze na TikToku.

Zapytaliśmy Zofię Strulak znaną jako Strulax o to, kiedy rozpoczęła się jej przygoda z TikTokiem. W rozmowie z nami zdradziła, że próbowała swoich sił na platformie, gdy ta jeszcze działała pod inną nazwą. Opowiedziała również, czy daje jej to poczucie samorealizacji.

- Ciężko mi przypomnieć sobie moment, w którym narodziła się myśl, żeby zacząć działać na TikToku, nawet nie wiem, czy takowy miał miejsce. Pierwsze filmiki wstawiłam jak TikTok był jeszcze platformą Music.ly, a ja miałam 14/15 lat. Całe szczęście nie zobaczyło ich wiele osób, a ja odstąpiłam od tego pomysłu. Parę lat później, gdy TikTok wśród osób w moim wieku był już bardzo spopularyzowany i obecny to przyszło do mnie samo - zdradziła influencerka.

Następnie dodała:

- Nie ujęłabym tego, że miałam myśl, żeby zacząć się tam "realizować" bo jest to od mojej samorealizacji daleko. Jeśli miałam jakiś zamysł, to w późniejszym czasie chciałam, aby obserwatorzy poznali mnie z bardziej luźnej strony, to jakie mam poczucie humoru lub dzieliłam się spontanicznymi myślami, które dotyczyły aktualnych wydarzeń. Dla mnie TikTok zawsze był platformą poboczną, nigdy nie traktowałam tego specjalnie poważnie i nie miałam na to zamysłu - powiedziała Strulax w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Zofia Strulak zdradziła, co ją łączy z Sebastianem Fabijańskim

W dalszej rozmowie z nami Zofia Strulak opowiedziała o tym, czy zaskoczyła ją popularność, jaką przyniosła jej platforma TikTok oraz zdradziła, jak się czuje, gdy jest nazywana "tiktokerką". Przypomnijmy, że influencerka zgromadziła już 60 tysięcy obserwujących, a jej konto na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy osób. Dziewczyna jest również modelką, którą mogliśmy oglądać w różnych kampaniach reklamowych.

- Czy zaskoczyła mnie popularność, jaką dała mi ta platforma? Ja nie czuję, żebym ją w większym stopniu posiadała. Jeśli jestem rozpoznawalna to pod kątem Instagrama, którego zaczęłam rozwijać, gdy miałam 16 lat. Tam od dłuższego czasu staram się przekazywać wartościowe treści, dużo bardziej, konkretniej się wypowiadam i realizuję pod kątem estetycznym. Dlatego bardzo zdziwiło mnie to, jak wiele razy w mediach zostałam nazwana „tiktokerką”. Równie dobrze można by było o mnie pisać modelka, instagramerka, studentka, influencerka itd. TikTok jest najmniej angażujący i to tylko jedna z wielu rzeczy, którą się zajmuje. Aktualnie sporo myślę o wycofaniu się z TikToka, a realizacje i rozwój medialny zostawić w kontekście Instagrama i projektu, nad którym od dłuższego czasu pracuję - powiedziała Strulax.

Nie mogliśmy oczywiście nie zapytać o jej relację z Sebastianem Fabijańskim. Tylko w rozmowie z nami Zofia Strulak zdradziła, co łączy ją z popularnym aktorem.

- Spotykamy się, lubimy swoje towarzystwo. Czy łączy nas coś więcej niż przyjaźń? Na obecną chwilę nie - podsumowała Zofia Strulak.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

Pozostałe wiadomości