Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański kupili luksusową willę, którą urządzali ze starannością o detale. Włożyli sporo pracy i serca w stworzenie swojego wymarzonego domu. Niestety długo się nim nie nacieszyli. Po rozstaniu z aktorem influencerka przeprowadziła się z synkiem do innego miejsca. Wyjaśniła, czy nie żałuje swojej decyzji. 

Na film Xawerego Żuławskiego "Apokawixa" widzowie czekają z niecierpliwością. Produkcję TVN Warner Bros. Discovery mogli na razie zobaczyć nieliczni. Film miał właśnie premierę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Walczy on o Złote Lwy w Konkursie Głównym festiwalu. 

Maffashion i Sebastian Fabijański sprzedają swoją willę w Konstancinie-Jeziornej. Zaledwie kilka tygodni po oficjalnym rozstaniu jednej z najbardziej medialnych par w Polsce, przyszedł czas na spieniężenie ich domu. Zawrotna cena nieruchomości przyciąga wzrok. Czy podobnie zadziała na kupców?

Mało brakowało, a Sebastian Fabijański padłby ofiarą internetowego oszustwa? Na oficjalnym profilu aktora w mediach społecznościowych opublikowano informację o pojawieniu się konkurencyjnego konta. Ktoś podszywa się pod Sebastiana Fabijańskiego?

Maffashion relaksuje się na wakacjach. Blogerka pokazała figurę po porodzie, którą zachwyciły się jej fanki i szczerze wyznały, że gwiazda jest dla nich inspiracją. Internautki cieszą się, że po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim znów się uśmiecha. Niektórzy spekulują, że to za sprawą jej nowego chłopaka. Inni zwrócili uwagę, że nie ma z nią jej synka. Gwiazda odpowiedziała na krytykę.

Maffashion na początku lipca tego roku oświadczyła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Przez długi czas influencerka nie wypowiadała się na temat samopoczucia aż do teraz. Maffashion odpowiedziała na kilka pytań internautów. "Stabilnie. Od teraz tylko lepiej" - napisała.

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie, w którym zapowiedział, że znika z Instagrama. Jego profil dalej będzie funkcjonować, jednak będzie go prowadziła obca osoba. On jedynie będzie autoryzował posty.

Sebastian Fabijański miał zająć się reżyserią filmu "Eldorado", jednak nie przedłużono mu kontraktu. Autorka książki, na podstawie której miała powstać filmowa adaptacja, przyznała, że od dłuższego czasu nie mogła porozumieć się z aktorem, ponieważ "był z nim utrudniony kontakt".

Sebastian Fabijański i Maffashion wydali oświadczenia na Instagramie. Zabrali głos w sprawie afery z Rafalalą. Chodzi o ich syna Bastka, którego chcą za wszelką cenę chronić. Aktor publicznie przeprosił za to, że jego dziecko zostało wciągnięte w medialną aferę.

Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie. Oliwier Janiak razem z ekipą "Co Za Tydzień" zjawili się na planie tego niecodziennego projektu.

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się. Aktor w wywiadzie przyznał się do zdradzania blogerki i spotkań z Rafalalą, zaznaczył jednak, że po narodzinach syna czuł się seksualnie odrzucony. Chwilę później wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że nie chce "zwalać winy" na Julię Kuczyńską. Influencerka odcięła się całkowicie od słów ojca jej dziecka i zapewniła fanów, że nie ma już szans na uratowanie tego związku.

Sebastian Fabijański i Maffashion rozstali się kilka tygodni temu. Influencerka wyznała na Instagramie, że nigdy nie chciała, by jej związek był medialny. Teraz też nie chce komentować zakończenia relacji z aktorem. Jednak Sebastian Fabijański zdecydował się na wywiad, który określił jako najtrudniejszy w swoim życiu. Gwiazdor odpowiedział też hejterom, którzy piszą, że jego syn będzie się za niego wstydził.

Wiadomość o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od kilku dni wzbudza w internautach wiele emocji. Choć pogłoski o poważnym kryzysie pojawiały się już od jakiegoś czasu, para nie wypowiadała się publicznie ani nie dementowała medialnych doniesień. Niestety, czara goryczy się przelała. Blogerka postanowiła zaapelować do mediów.

Sebastian Fabijański skomentował rozstanie z Maffashion. Odniósł się do słów byłej partnerki, które padły w mediach społecznościowych. Jednocześnie zaapelował do internautów, by nie wyciągali wniosków na podstawie kilku zdań. "To może być krzywdzące dla jednej i dla drugiej strony" - napisał.

Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Gwiazda chwilę później przyznała, że otrzymała wiele wiadomości ze słowami wsparcia, jednak w całej tej sytuacji swoje miejsce odnaleźli sobie też hejterzy. Jeden z internautów wytknął Julii Kuczyńskiej, że wcześniej chętnie komentowała życie innych osób, a o swoich prywatnych sprawach nie chce rozmawiać. Maffashion nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Sebastian Fabijański i Maffashion byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wszystko przez aurę tajemniczości, którą wokół siebie rozsiewali. Aktor i blogerka modowa założyli rodzinę, ale nie chcieli zwierzać się z tego opinii publicznej. Informacja o ich rozstaniu bardzo szybko obiegła media.

Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka powiedziała, że związek z ojcem jej dziecka rozpadł się już trzy tygodnie temu. Odniosła się także do stwierdzenia swojego byłego już partnera, który w jednym z wywiadów powiedział, że po powiększeniu ich rodziny stał się "tym trzecim". "To mnie akurat boli" - nie ukrywała Maffashion.

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że od pewnego czasu jest szantażowany. Aktor zapowiedział, że zamierza zgłosić sprawę do prokuratury i zaapelował jednocześnie do internautów, by nie mieszali w tę sprawę matki jego dziecka, czyli Maffashion.

Sebastian Fabijański ucina plotki o kryzysie w związku z Maffashion. Para przybyła na event w Warszawie osobno i nie chciała utrzymywać ze sobą kontaktu. Aktor wyjawił prawdę na temat ich relacji. Wyjawił też, za co jest wdzięczny swojej partnerce i matce jego synka.

Sebastian Fabijański (35 l.) wciąż walczy o swoje zdrowie psychiczne, a przebyte traumy uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie w świecie. W ostatnim wywiadzie opowiedział o tym, co doprowadziło do jego rozstania z Olgą Bołądź, z którą był związany kilka lat temu.

Maffashion w ostatnim wywiadzie powiedziała o swoich priorytetach w życiu. Wyznała, że nigdy nie zabierała partnerów na ścianki, ani nie pokazywała się z nimi publicznie, ponieważ jej na tym nie zależało. Powiedziała również o tym, jakie ma podejście do ślubu.

Atak na Ukrainę dotyka coraz więcej osób. W przestrzeni publicznej debatuje się na temat decyzji Władimira Putina oraz heroicznej postawy prezydenta Ukrainy — Wołodymira Zełenskiego i ukraińskiego narodu. Sebastian Fabijański rozpoczął w sieci inną dyskusję. Internauci bardzo się w nią zaangażowali.

Xavier Wiśniewski jest zakochany. Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego coraz śmielej chwali się swoją dziewczyną. Jego wybranką jest Weronika Fabijańska. Dziewczyna po raz pierwszy opowiedziała o relacji z Xavierem Wiśniewskim i o ich planach na przyszłość.

Sebastian Fabijański spełnia się jako aktor, raper i malarz. Wspiera go życiowa partnerka Maffashion, z którą ma synka.

Sebastian jako młody chłopak marzył o tym, że będzie aktorem i zagra w najlepszych filmach. Udało mu się. A kiedy już wystąpił w "Kamerdynerze", "Legionach", "Mowie Ptaków" i wielu innych produkcjach wrócił do rapu.