Andrzej Wrona dodał niekorzystny filmik z żoną. Zofia Zborowska: "Jak to zobaczyłam, zagotowałam się"

Zofia Zborowska miała czerniaka. Prosi fanów, aby się badali
Zofia Zborowska miała czerniaka. Prosi fanów, aby się badali
Źródło: X-NEWS
Zofia Zborowska-Wrona to jedna z najbardziej popularnych aktorek w mediach społecznościowych. Systematycznie dzieli się ze swoimi obserwatorami anegdotami z życia, wychowywania córeczki, pracy i podróży. W tym wszystkim nie brakuje jednak treści edukacyjnych i utrwalających w najmłodszych odbiorcach Instagrama poprawnych wartości i wagi samoakceptacji.

Aktorka niedawno zdecydowała się na obszerny post, w którym opisała, jak sama dała się złapać w pułapkę nienawiści do własnego ciała. Przytoczyła swoją rozmowę z mężem. 

Zofia Zborowska-Wrona apeluje o świadomość i samoakceptację

Aktorka opowiedziała swoim obserwatorom historię, która po kilku głębszych oddechach wydała się jej całkowicie irracjonalna. Chodziło o zdjęcie, które zrobił Andrzej Wrona. 

"Opowiem Wam coś. Przedwczoraj jak siedzieliśmy w knajpce, zobaczyłam, że Andrzej wrzucił na insta (dla bliskich znajomych) wideo ze mną i Nadzią. Takie zwykle. Ja w szortach, leżę na leżaku, młoda siedzi na mnie. Filmik powstał pod iście marnym dla mnie kątem, nie dość, że uwydatniając moje pełne kształty, to jeszcze pokazując ich 'niedoskonałą' fakturę. Jak to zobaczyłam, to aż się zagotowałam. 'Serio? Dlaczego to wstawiłeś? Nakręciłeś mnie pod najgorszym kątem'.  Andrzej w szoku mówi: 'ale to tylko na bliskich...' ja znowu: 'a jakie to ma znaczenie..' i już mówiąc to, zdałam sobie sprawę z absurdu tej sytuacji. No właśnie, jakie to kur… mać ma znaczenie!? Poczułam się serio jak idiotka. I już po chwili dałam mu buziaka. 'Nie jesteś już zła?' 'Jestem…ale na siebie za to, że tak zareagowałam'"- napisała w swoim poście na Instagramie Zofia Zborowska-Wrona. 

czt_adam Sak_nowa milosc
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość? Wyjaśnił, jak wygląda obecnie jego życie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zofia Zborowska-Wrona: "Normalizujmy nasze ciała"

Aktorka swoim wpisem wywołała w mediach prawdziwą burzę. Internauci przyznali jej rację i zaznaczyli, że problem braku akceptacji i nienawiści do siebie jest teraz wyjątkowo powszechny. 

"Czytam teraz bardzo ciekawą książkę pt. 'Obsesja piękna' i serio zaczyna mi coś klikać w głowie. Jakoś tak inaczej niż zwykle. Oczywiście, że nadal mam kompleksy, ale nie mam zamiaru w związku z tym się ukrywać albo przerabiać zdjęcia i np. wygładzać sobie tyłek. Normalizujmy nasze ciałka. Rozstępy, wałeczki, pryszcze czy pomarańczowa skórka to coś absolutnie normalnego. Trochę śmieszy, a trochę smuci mnie fakt, że jeszcze parę miesięcy temu bałabym (?!) się wrzucić taką fotkę do sieci. Całuje Was bardzo mocno! I wiecie, co jest jeszcze ciekawe w tym wszystkim? Że On nie zauważył tego, o czym ja mówiłam. Bo On na mnie nie patrzy tak krytycznie, jak potrafię na siebie spojrzeć tylko ja sama" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości