Anna Wendzikowska zachwyca figurą na wakacjach. Fani: "Piratka z Karaibów!"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Anna Wendzikowska szczerze o swoim życiu

Anna Wendzikowska to dziennikarka i jak możemy zaobserwować w mediach społecznościowych — podróżniczka z zamiłowania. Tym razem zachwyciła internautów fotografiami z kolejnych wojaży. Dubajskie słońce, rajskie plaże i panorama wielkiego miasta w tle. Otoczenie iście bajkowe, jednak to figura gwiazdy wywołała największą falę zachwytu.

Dziennikarka znana ze swoich częstych wyjazdów nie zaskoczyła nowymi zdjęciami z plaży, jednak wywołała duże zainteresowanie tym, jak sama prezentuje się na tle skał. W kilka chwil pod postem na Instagramie pojawiły się setki komentarzy. 

"Pani Aniu, pasuje Pani ten wakacyjny klimat" - napisała jedna z obserwatorek. 

Anna Wendzikowska w Dubaju 

Dziennikarka jako samodzielna mama, na wakacje wyjeżdża w towarzystwie córeczek — Kornelii i Antoniny. To wspólnie z nimi zwiedza świat i podziwia piękno przyrody, plaż, mórz i oceanów. Obecnie przebywa w Dubaju, a na jej profilu na Instagramie pojawiają się niemal codziennie nowe kadry z rajskich wycieczek. Internauci są zafascynowani tym, jak wygląda gwiazda, nie szczędzą słów w komentarzach. 

"Piratka z Karaibów. Wyglądasz świetnie" - napisała jedna z internautek.

"Chciałabym kiedyś Panią spotkać na plaży. Dzień od razu byłby piękniejszy" - napisała obserwatorka dziennikarki. 

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień" Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Anna Wendzikowska - podróże

Jak zauważyli internauci, Anna Wendzikowska preferuje w swoich podróżach tropikalne kierunki. Tylko w 2021 roku odwiedziła takie miejsca jak Dominikana, Kostaryka, Aruba czy Gwadelupa. Pokazywała obserwatorom również rajskie widoki z Santorini czy Toskanii. Ci najbardziej zaangażowani internauci w życie medialne dziennikarki wyliczyli, że w podróżach spędziła łącznie ponad 3 miesiące. 

Za pośrednictwem Instagrama Anna Wendzikowska wyjawiła, jakie są jej podróżnicze marzenia na najbliższe lata. 

"Mam listę oczywiście, chociaż staram się ją na bieżąco realizować. Marzenia: Peru, Fiji, Indie, Kazachstan, Nepal i Mount Everest base camp... Najbliższe plany: Namibia i Jordania" - powiedziała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości