Zofia Zborowska odpowiedziała na pytanie dotyczące poronienia. Ma ważną radę

Zofia Zborowska-Wrona
Zofia Zborowska-Wrona
Źródło: MWMEDIA
Zofia Zborowska-Wrona od lat jest uznawana za jedną z najbardziej szczerych i otwartych osób z polskiego show-biznesu. Aktorka nie stroni bowiem od trudnych tematów i chętnie zabiera głos w sprawach, które uznaje za istotne społecznie. Podczas niedawno zorganizowanej sesji pytań i odpowiedzi odniosła się do tematu straty ciąży. Dla kobiet doświadczonych tą traumą ma jedną radę.

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona od lat tworzą zgrany duet. Chętnie pokazują swoje niesnaski i część codzienności w mediach społecznościowych, dbając jednak o to, by pewna granica prywatności nie została przekroczona. 7 listopada 2023 roku przekazali światu, że spodziewają się dziecka. Z wcześniejszych wypowiedzi wiemy jednak, że ich droga do upragnionego rodzicielstwa nie była łatwa.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Zofia Zborowska o przepisie na udane małżeństwo
Zofia Zborowska o małżeństwie i docieraniu się. Wyjaśniła, kto jest dla niej wzorem

Zofia Zborowska-Wrona otwarcie o poronieniu i terapii

Zofia Zborowska-Wrona nie kryła, że bardzo chciała zostać mamą. Zanim na świecie pojawiła się jednak jej córeczka Nadziejka, aktorka musiała zmierzyć się z wielką stratą, poronieniem. Publicznie opowiedziała o tej sytuacji by wesprzeć kobiety z podobnymi doświadczeniami. Ponowne próby starania się o potomka były możliwe dopiero po roku. Chwilę, w której artystka dowiedziała się o kolejnej ciąży, opisała na Instagramie.

"Jak zobaczyłam dwie kreski na teście, to moją pierwszą myślą było: ok, misja jest taka, żeby przetrwać te 3 miesiące. Nawet nie wiem, czy się uśmiechnęłam. Tak strasznie się bałam" - wyjawiła.

Niedawno Zofia Zborowska-Wrona ponownie zorganizowała dla swoich obserwatorów sesję pytań i odpowiedzi. Jedna z osób zapytała aktorkę jak poradzić sobie po poronieniu. Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Żona Andrzeja Wrony przyznała, że najważniejsza jej zdaniem jest terapia. Na dowód pokazała zdjęcie zrobione kilka tygodni po stracie ciąży, gdy "udawała, że wszystko jest w porządku".

Zofia Zborowska-Wrona o terapii i poronieniu
Zofia Zborowska-Wrona o terapii i poronieniu
Źródło: Instagram

"Terapia. Tylko i wyłącznie. To ja kilka tygodni po poronieniu. Udająca, że wszystko jest ok. Nie było" - napisała.

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona ponownie zostaną rodzicami

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona opublikowali niedawno nagranie, które zaczęli od prezentacji członków swojej rodziny. Nie zabrakło w nim nawet zabawki małej Nadziejki i ukochanych czworonogów. Najwięcej emocji wzbudził jednak fakt, że para spodziewa się kolejnego dziecka!

W nagraniu widzimy bowiem zdjęcie z USG, które jest podpisane, że Nadziejka już niedługo będzie starszą siostrą. Zobaczcie sami.

"Już się nie bardzo da ukrywać, bo brzuszek zaskakująco szybko rośnie a Zofia Zborowska sapie jak szalona. Takiego newsa mamy dla Was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym" - napisało małżeństwo we wspólnym wideo. Dodali również hasztag "bobas w drodze".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości