Majka Jeżowska o operacji plastycznej nosa. "Nie każdy rodzi się piękny"

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Źródło: MWMEDIA
Majka Jeżowska to ikona polskiej sceny muzycznej. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o trudnym kompleksie, który towarzyszył jej w życiu. W końcu postanowiła jednak zmienić coś, co bolało nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie. Jak operacja plastyczna nosa zmieniła jej życie?  

Majka Jeżowska otworzyła się podczas rozmowy z Konradem Klimkiewiczem przed nadchodzącą wielką imprezą sylwestrową. Wywiad, opublikowany w Interii, nie tylko przybliżył nam kulisy przygotowań do sylwestrowego szaleństwa, ale także pozwolił spojrzeć na niepowtarzalny styl artystki oraz jej szczery stosunek do operacji plastycznych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

22032023_SZAFYGWIAZD_JEZOWSKA_PARTNER
Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Rozkwitłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Majka Jeżowska o operacji plastycznej

Majka Jeżowska otwarcie podzieliła się też z fanami doświadczeniem związanym z operacją plastyczną nosa. W wywiadzie, który ukazał się niedawno, artystka opowiedziała o długiej drodze do zaakceptowania swojego nosa, bólu z nim związanym oraz o decyzji, która zmieniła jej życie.

"Nie każdy rodzi się piękny i ma wszystko idealne" - zaczyna Majka Jeżowska, wyjaśniając, dlaczego zdecydowała się na operację. Jej nos, złamany w dzieciństwie, zaczął rosnąć krzywo, tworząc na nim swego rodzaju "garb". Ból i trudności z oddychaniem były dodatkowymi wyzwaniami, z którymi artystka musiała się zmierzyć.

Przez lata piosenkarka odkładała decyzję o operacji z powodu różnych przeszkód, takich jak brak funduszy, odwagi czy znalezienie odpowiedniego lekarza.

"Nie mogłam 'okiełznać' tego nosa w telewizji, na występach, bo tylko z jednej strony w miarę dobrze wyglądał. Wszyscy graficy mi poprawiali nos po sesjach zdjęciowych" - wspominała.

Parę lat temu, patrząc w lustro, Majka Jeżowska stwierdziła, że ma dość:

"Chcę mieć prosty nos i swobodnie oddychać. Robię to dla siebie, ponieważ to ja codziennie na siebie patrzę. Nie ktoś inny, więc nikomu nic do tego, co ja sobie robię, za ile i po co. Jestem panią własnego ciała i własnej skarbonki".

Na pytanie, czy żałuje, że operację przeprowadziła tak późno, odpowiedziała jednoznacznie:

"Oczywiście. Powinnam była zrobić to na samym początku mojej kariery. Wszystkie modelki zmniejszały sobie wtedy nosy".

Dodaje, że miała nawet odłożone pieniądze na operację, ale los sprawił, że zostały wykorzystane na naprawę samochodu narzeczonego. Mimo żalu Majka Jeżowska podkreśliła, że efekty operacji są dla niej zadowalające.

"Jeśli jakiś zabieg powoduje, że odzyskujesz energię, wiarę w siebie, to warto go zrobić. Kiedy czujesz się pięknie, to masz dobrą energię i przyciągasz do siebie dobrych ludzi i wydarzenia" - powiedziała.

Majka Jeżowska o dostosowywaniu ubioru do wieku

Majka Jeżowska jest uważana za kolorowego ptaka polskiego show-biznesu. Słynna wokalistka wzięła udział w cyklu "Szafy gwiazd" i w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, w którym opowiedziała o niezwykłym stylu, który w pewnym momencie stał się dla wielu powodem do zazdrości.

W wywiadzie z Interią Majka Jeżowska została zapytana, czy wiek jest ograniczeniem jeśli chodzi o ubiór. Artystka wyraźnie stwierdziła, że dla niej wiek nie jest żadnym ograniczeniem.

"Absolutnie nie. Jeśli masz świetną figurę, wiek nie ma znaczenia" - podkreśliła. Jednak dodała, że zanim zaczniemy wydawać sądy na temat ubioru w zależności od wieku, kluczowe jest także indywidualne spojrzenie na siebie.

"To nie są żadne ograniczenia, tylko taki mój wewnętrzny policjant, który mówi: 'Nie, no w tym nie wyjdziesz! Za obcisło, za krótko'" - dodała. Stwierdziła też, że podziwia artystkę big size Lizzo za odwagę eksponowania swojej unikalnej urody.

Co do kwestii starzenia się, Majka Jeżowska zdecydowanie odcina się od popularnego określenia "starzeć się z godnością".

"Nie rozumiem i nie lubię tego określenia" - wyjaśniła. W kontekście medycyny estetycznej, z której korzysta wielu, w tym młode osoby, wokalistka stwierdziła:

"Gdyby to nie było dostępne, to ja bym tak dobrze nie wyglądała. Tylko się śmiać! Ja siebie rozpoznaję w lustrze. Nareszcie się sobie podobam".

Dodała też, że operacje plastyczne mogą być dla niej formą wyrażenia siebie i odzyskania pewności siebie.

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości