Zofia Zborowska pokazała się w dwóch wydaniach. "Zofia ujarzmiona oraz nie"

Zofia Zborowska pokazała się w makijażu i bez
Zofia Zborowska pokazała się w makijażu i bez
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Zofia Zborowska opublikowała serię zdjęć na Instagramie, na których pokazała się w dwóch wersjach: porannej i całkowicie naturalnej, bez makijażu i ułożonych włosów, a także w wersji wieczorowej, po wizycie u fryzjera i kosmetyczki. Fani nie kryli rozbawienia. "Twój ojciec jest Mufasą, genów nie wyprzesz" - śmiali się w komentarzach.

Zofia Zborowska to nie tylko wzięta aktorka, ale także żona i mama na pełen etat. Gwiazda często pokazuje w sieci urywki ze swojego prywatnego życia i nigdy nie lukruje otaczającej ją rzeczywistości. Artystka nie boi się pokazać fanom w naturalnym i nieidealnym wydaniu, jednak na popularnych ściankach zawsze wygląda perfekcyjnie. Stoi za tym sztab profesjonalistów, czego Zofia Zborowska nigdy nie ukrywała. Teraz zdradziła, dlaczego sama nie zajmuje się swoimi włosami czy też makijażem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BEJBIS_ZBOROWSKA_CORKA
Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet"
Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji.

Zofia Zborowska pokazała się w nieułożonych włosach

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie kompilację zdjęć. Aktorka zaczęła od pytania, które często zadają jej fani.

"W listach często mnie pytanie: Zosia, czemu sama nie robisz sobie włosów i make-upu?" - zaczęła niepozornie.

Następnie gwiazda pokazała, jak wygląda tuż po tym, jak skończą się nią zajmować profesjonaliści. Dodała także zdjęcie ze swojego typowego poranka bez makijażu i z... prawdziwą burzą włosów.

"Te dwa zdjęcia dzieli zaledwie dziesięć godzin... Zatem UWAGA, przed państwem Zofia ujarzmiona... oraz nie" - śmiała się artystka.

Fani docenili jej szczerość i poczucie humoru.

"Nie no dla mnie spokojnie w obu możesz iść w miasto";

"Twój ojciec jest Mufasą, genów nie wyprzesz" - komentowali internauci.

Post skomentował także mąż aktorki.

"Fryzura jak Nadzia rano" - napisał Andrzej Wrona.

Zofia Zborowska często pokazuje się w naturalnym wydaniu

Zofia Zborowska bardzo często pokazuje się fanom w naturalnym wydaniu i walczy o to, by kobiety w Polsce nie były postrzegane jedynie jako "ładne przedmioty". Gwiazda często wypowiada się na temat nierealistycznych standardów piękna, do jakich dążą obecnie kobiety, które często muszą mierzyć się z "bodyshamingiem".

"Jest mi szkoda siebie, jest mi szkoda każdej z was, która nadal nieświadomie tkwi po pachy w tym szambie ściemy, jaką karmi nas ten zas*any system. System, w którym kobieta jest uprzedmiotowiona/zseksualizowana w zasadzie na każdym możliwym kroku. Od dziecka jesteśmy karmione tym, jak mamy wyglądać, ile cm powinnyśmy mieć w pasie, a ile w biuście. Karmi się nas wizerunkiem kobiet, których próżno szukać na ulicy, bo to jest serio jakiś mały procent" - podkreślała jakiś czas temu na InstaStories.

Zofia Zborowska niedawno przytoczyła też historię, gdy brała udział w jednej z sesji zdjęciowych. Przy wybraniu zdjęć poprosiła, by nikt ich nie retuszował. Mimo tego fotografie wróciły do niej już po obróbce grafików. Wówczas aktorka zwróciła się do redaktorki naczelnej magazynu. Kobieta przyznała, że nigdy żadna gwiazda nie miała podobnej prośby.

"Nie chcę, żeby moja córka wychowywała się w świecie, w którym wymaga się od kobiet takiego skupienia na własnym wyglądzie i wmawia się nam, że skoncentrują się na nim także inni" - mówiła na InstaStories.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości