Gwiazdy

Zofia Zborowska zostawiła córkę z babcią. Teraz ich nagranie podbija sieć

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska
Zofia Zborowska

Zofia Zborowska jest córką aktorskiej pary - Marii Winiarskiej i aktora Wiktora Zborowskiego. Celebrytka poszła w ślady rodziców i od lat pojawia się w produkcjach filmowych, telewizyjnych, a także próbuje swoich sił w dubbingu. Swoją popularność podtrzymuje częstą aktywnością w mediach społecznościowych. To właśnie za sprawą głośnego nagrania umieszczonego na swoim instagramowym profilu, aktorka zyskała uwagę internautów.

Zofia Zborowska jest aktorką działającą w branży od wielu lat. Prywatnie jest żoną zawodnika polskiej reprezentacji siatkówki - Andrzeja Wrony, z którym wspólnie wychowują córeczkę. Mimo że aktorka do tej pory nie pokazała twarzy dziecka, chętnie dzieli się sytuacjami spotykającymi ją w trakcie wychowywania niespełna rocznej Nadziei. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawił się post ukazujący, że dziewczynka została pod opieką babci. Nie wszystko jednak poszło po myśli aktorki.

Maria Winiarska nie wywiązała się z obowiązków babci

Zofia Zborowska na swoim instagramowym profilu zamieściła nagranie, które niezwłocznie stało się hitem sieci. Na wideo można zobaczyć rozbawioną aktorkę, filmującą sytuację, jaką zastała po powrocie do domu. Ze względu na pracę nie mogła zabrać dziecka ze sobą i o pomoc w opiece poprosiła babcię dziewczynki - Marię Winiarską.

"Ten moment kiedy prosisz babcię o pomoc, bo masz rano pracę, a chcesz, żeby mąż się wyspał" - napisała.

Na nagraniu możemy zobaczyć Andrzeja Wronę zajmującego się córką, podczas gdy Maria Winiarska śpi w najlepsze. W drzemce nie przeszkodziły jej nawet odgłosy cymbałków, którymi bawiła się Nadzieja. Zofia Zborowska wykazała się jednak ogromną wyrozumiałością. Nie była zła i całą sytuację obróciła w żart.

Gwiazdy na premierze e-booka "Zawód: Producentka"
Gwiazdy na premierze e-booka "Zawód: Producentka" Źródło: "Co za Tydzień"

Zofia Zborowska - rodzina i życie prywatne

Zofia Zborowska urodziła się 17 maja 1987 roku w Warszawie. Wychowała się w artystycznej rodzinie. Jej rodzice to znani aktorzy - Maria Winiarska i Wiktor Zborowski. Od najmłodszych lat interesowała się tańcem, muzyką, aktorstwem i sportem. Została potrójną mistrzynią Polski w stepowaniu. Trenowała jazz, balet, snowboard, pływanie, szermierkę, golf oraz tenis.

Aktorka jest żoną Andrzeja Wrony. Para poznała się dzięki wspólnej znajomej, Mai Bohosiewicz. Para potwierdziła swój związek w Internecie pod koniec 2018 roku. Siatkarz oświadczył się ukochanej w dniu jej 32. urodzin. Kilka miesięcy później odbył się ślub. W 2021 roku na świat przyszła ich córka, Nadzieja.

Zofia Zborowska z mężem i córką:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości