Żona Bruce'a Willisa o opiece nad chorym aktorem. Zrezygnowała z kariery

Żona Bruce'a Willisa zrezygnowała z pracy
Żona Bruce'a Willisa zrezygnowała z pracy
Źródło: Frazer Harrison/Getty Images
Emma Heming to obecna żona Bruce'a Willisa. Kobieta opowiedziała o opiece nad chorym mężem, u którego zdiagnozowano afazję. Aktorka zrezygnowała z własnej kariery, by móc dobrze zająć się ukochanym.

Bruce Willis cierpi na demencję oraz afazję, która powoduje u niego problemy z wypowiadaniem się, a także rozumieniem tego, co mówią inni. Przyczyną dolegliwości są uszkodzenia struktur mózgu i ośrodkowego układu nerwowego. To właśnie dlatego niedawno popularny aktor zakończył swoją karierę, a rodzina otoczyła go fachową opieką. Bruce Willis doczekał się piątki dzieci oraz żyje w przyjaźni z byłą partnerką Demi Moore, jednak na co dzień czuwa przy nim druga żona, Emma Heming. W najnowszym wywiadzie aktorka przyznała, że zrezygnowała z pracy, by móc zająć się schorowanym mężem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Emma Heming opowiedziała o opiece nad chorym Bruce'm Willisem

Emma Heming i Bruce Willis mają razem dwójkę dzieci, które są jeszcze stosunkowo małe. Aktorka razem z ośmioletnią oraz dziesięcioletnią córką w pewnym momencie musiały się zmierzyć z problemami zdrowotnymi Bruce'a Willisa. Gwiazda w najnowszym wywiadzie przyznała, że nie było jej lekko, gdy wszystkie domowe obowiązki spadły właśnie na nią. Wówczas kobieta zapomniała o własnych potrzebach.

"Potrzeby mojej rodziny stały się dla mnie ważniejsze niż moje własne. W końcu zrozumiałam, że takie poświęcenie nie czyni ze mnie bohaterki" - mówiła w rozmowie z magazynem "The Bumb". 

Druga żona gwiazdora dopiero niedawno zrozumiała, że by móc dobrze troszczyć się o rodzinę, najpierw musi zadbać o samą siebie.

"Ktoś mi niedawno powiedział, że jeśli dbamy tylko o innych, finalnie przestajemy dbać o siebie. To mnie uderzyło. Nawet jeśli nie wszystko działa idealnie, trzeba znaleźć chwilę dla siebie. Staram się zawsze wygospodarować czas na odpoczynek czy ćwiczenia, co jest dla mnie bardzo ważne. Dzięki temu udaje mi się nie zwariować" - powiedziała.

CZT_GRUSZKACHOROBA
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Bruce Willis cierpi na afazję. Niedawno wycofał się z show-biznesu

Bruce Willis cierpi na afazję i z tego względu wycofał się z dalszej kariery aktorskiej. Gwiazdor na początku roku został nominowany kilkukrotnie do Złotych Malin, czyli anty Oscarów. Twórcy plebiscytu stworzyli nawet dla niego oddzielną kategorię, gdzie oceniano jego ostatnie najgorsze role. Nikt jednak wówczas nie wiedział, że Bruce Willis ma poważne problemy zdrowotne i to właśnie dlatego słabo radzi sobie przed kamerą.

O przypadłości aktora opowiedzieli jego bliscy, którzy wydali oświadczenie w tej sprawie.

"Chcieliśmy podzielić się informacją, że nasz ukochany Bruce ma pewne problemy zdrowotne i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W wyniku tego, po dużym namyśle Bruce kończy karierę, która tak wiele dla niego znaczyła. To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą nieustającą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i chcieliśmy poinformować o tym jego fanów, ponieważ wiemy, jak wiele on dla was znaczy tak jak wy dla niego. Bruce zawsze powtarza 'żyj pełnią życia' i razem zamierzamy to właśnie zrobić" - pisali w mediach społecznościowych.

Organizatorzy Złotych Malin wycofali po tych słowach nominacje dla gwiazdora.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości