Gwiazdy

Żona Grzegorza Krychowiaka będzie kibicowała Francji? Szczere wyznanie zaskoczyło internautów

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Celia Krychowiak i Grzegorz Krychowiak

Już 4 grudnia polska reprezentacja zmierzy się z Francją na kolejnym meczu w mistrzostwach świata. Dla Celii Krychowiak, żony Grzegorza Krychowiaka to szczególny mecz, ponieważ jej ukochany będzie grał przeciwko drużynie z jej rodzimego kraju. Pod jednym z jej postów na Instagramie pojawiła się seria pytań dotyczących tego, komu modelka zamierza kibicować. Dla wielu odpowiedź okazała się sporym zaskoczeniem.

Celia Krychowiak to jedna z najbardziej znanych żon polskich piłkarzy. Chętnie pokazuje życie w mediach społecznościowych i dzieli się z internautami swoim zamiłowaniem do dalekich podróży, drogich zakupów, luksusowego życia u boku męża i sportu. Pochodząca z Francji modelka już niedługo będzie wspierała Grzegorza Krychowiaka w meczu z Francją. Wyjaśniła, której drużynie zamierza kibicować.

Celia Krychowiak o meczu Polska-Francja 

Celia Krychowiak tuż przed meczem Polski z Argentyną dzieliła się w mediach społecznościowych przygotowaniami do kibicowania i niemal na żywo relacjonowała przebieg spotkania obu drużyn. Tuż po tym, jak oficjalnie ogłoszono, że Polacy przechodzą do kolejnego etapu mistrzostw, pod jej postem pojawiło się wiele pytań i doniesień, że modelka w starciu z Francją będzie kibicowała drużynie ojczystej. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. 

"Dostałam kilka wiadomości z pytaniem, którą drużynę będę wspierała w kolejnym meczu… Zawsze Polska!" - napisała za pośrednictwem InstaStories Celia Krychowiak. 

"Celia, następny mecz jest z Francją. Dalej będziesz wspierała Polskę?" - czytamy w komentarzu pod postem modelki. 

"Tak, wciąż będę wspierała Polskę" - odparła. 

Celia Krychowiak i Grzegorz Krychowiak - historia miłości 

Historia miłości Celii i Grzegorza Krychowiaków to niemal gotowy scenariusz na film romantyczny. Para poznała się bowiem w salonie firmy, która sprzedawała luksusowe wyposażenie łazienek. Modelka pracowała wtedy na stanowisku asystentki menedżera, a piłkarz przyszedł, by odpowiednio zaopatrzyć swoją posiadłość. 

"Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję!" - powiedziała Celia Krychowiak w jednym z wywiadów dla "Vivy".

Para szybko zaczęła się spotykać, a w 2019 roku zawarli związek małżeński.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości