"ŚOPW". Finał 8. sezonu. Uczestnicy podjęli decyzje! Kto pozostał w małżeństwie?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"ŚOPW". Finał 8. sezonu. Uczestnicy podjęli decyzje! Kto pozostanie w małżeństwie?

Za nami finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8". W 13. odcinku programu poznaliśmy decyzje par. Kto zdecydował się pozostać w małżeństwie, a kto wybrał jednak rozwód? Przeczytajcie sami!

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W 12. odcinku programu zobaczyliśmy, jak radzą sobie w małżeństwie. Sprawdźcie, co się wydarzyło.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak jeszcze przed finałem doszli do wniosku, że chcą się rozstać. Maciej przyznał w rozmowie z ekspertką, że nie jest w stanie zmienić się na siłę dla swojej programowej żony. Marta stwierdziła za to, że jej mąż od początku był do niej uprzedzony. Podczas spotkania z ekspertkami na ogłoszeniu decyzji doszło między nimi do ostrej wymiany zdań. Mężczyzna miał pretensje, że żona oczekiwała od niego bliskości i podobno chodziła przy nim nago. Marta stanowczo zaprzeczała.

"Tak konfabulujesz, tak zmyślasz" - mówiła.

Maciej stwierdził też, że jego żona jest bałaganiarą. Poruszył kwestię... papieru toaletowego.

"Papier toaletowy, który tak naprawdę w dziwnych strukturach kuleczek, wałków wychodził do pokoju… Nie wiem, co Marta z tym robiła. Bo ja przyznam szczerze, przez ten tydzień jak tam byliśmy, to nie skorzystałem z toalety ani razu" - mówił w finałowym odcinku Maciej.

Marta i Maciej postanowili się rozwieść

Miesiąc później ekipa programu odwiedziła uczestników. Okazało się, że para nie utrzymuje ze sobą kontaktu. Marta nadal rozpamiętywała swój ślub z Maćkiem. Mężczyzna za to odnowił kontakt z kobietą, o którą zabiegał przed programem.

"Przed programem próbowałem do pewnej kobiety dotrzeć. Dostałem jasny sygnał, że nie mam w ogóle szans i dlatego zgłosiłem się do eksperymentu. Zauważyłem, że po zakończeniu programu doszło do niej, że to, co powiedziała mi wcześniej... No zdała sobie sprawę, że sama siebie okłamała, oszukała swoje uczucia. O miłość trzeba walczyć. Jestem zauroczony, ale z dystansem. Mam dużo wolnego czasu i poświęcam go teraz na budowanie relacji z Patrycją" - powiedział.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak Źródło: Player
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - FINAŁ
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - FINAŁ

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński tworzą wybuchową parę. Zachowanie Justyny wzbudzało wiele emocji wśród widzów. Na ogłoszeniu decyzji, małżonkowie zjawili się w bardzo dobrych nastrojach. Wyjaśnili, że mają już wspólne plany na przyszłość. Para zamierza zamieszkać w Poznaniu, a swoje mieszkanie odstąpią im rodzice Przemka.

Justyna i Przemysław postanowili pozostać w małżeństwie.

Kiedy po miesiącu kamery odwiedziły uczestników, oboje zadeklarowali, że są bardzo szczęśliwi. Przemek przyznał, że od czasu zakończenia programu, Justyna zmieniła się na lepsze. Para przyznała, że na razie mieszka na "dwa miasta". Raz u Przemka w Poznaniu, raz u Justyny w stolicy.

"Powiedzieliśmy sobie 'kocham cię'" - wyznał Przemek.

"Kocham Przemka. Myślę, że on też szczerze mnie kocha" - powiedziała Justyna.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko programu dogadywali się najlepiej. Uczestnicy postanowili pozostać w małżeństwie. Problemem była jednak dla nich kwestia wspólnego zamieszkania.

Po miesiącu kamery zastały Martę samą w mieszkaniu. Po dwóch tygodniach od czasu, gdy para razem zamieszkała, Patryk postanowił się na jakiś czas się wyprowadzić. Mężczyzna zaproponował, że będzie odwiedzał swoją żonę w weekendy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości