Żona Jakuba Tolaka trafiła do szpitala. "Dzień Kobiet w zupełnie innym wydaniu"

Żona Jakuba Tolaka Zofia Samsel trafiła do szpitala
Zofia Samsel trafiła do szpitala
Źródło: x-news
Jakub Tolak i Zofia Samsel już od dłuższego czasu podróżują po całym świecie kamperem. Pod koniec ubiegłego roku aktor pochwalił się na Instagramie, że spodziewają się dziecka. Teraz żona Jakuba Tolaka opublikowała zdjęcie ze szpitala w Grecji. Dodała, że jej mąż mieszka obok na szpitalnym parkingu.

Jakub Tolak kilka lat temu zdecydował się porzucić zawód aktora i zaczął podróżować. Niedługo później do podróży kamperem po całym świecie dołączyła jego żona Zofia Samsel. Para z każdej swojej podróży publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania, na których opowiadają o swoich przeżyciach i doświadczeniach.

Żona Jakuba Tolaka wylądowała w szpitalu

W grudniu ubiegłego roku Jakub Tolak podzielił się z internautami radosną nowiną. Powiedział, że razem z żoną oczekują narodzin dziecka. Aktor w rozmowie z nami zapowiedział, że ze względu na ciążę nie zamierzają rezygnować z obecnego stylu życia, jednak wszystko będzie zależało od samopoczucia jego żony.

Małżeństwo cieszyło się kolejnymi podróżami w spokoju, aż do teraz. W Dniu Kobiet na ich Instagramie pojawiło się zdjęcie Zofii Samsel wprost ze szpitalnego łóżka. Okazało się, że żona Jakuba Tolaka wylądowała w szpitalu w Grecji, jednak wszystko jest już pod kontrolą.

Na Instagramie żona Jakuba Tolaka napisała, że tegoroczny Dzień Kobiet ją naprawdę zaskoczył.

"Dzień Kobiet w Grecji. W zupełnie innym wydaniu niż bym się mogła spodziewać. Ostatnio na live pytaliście, jak się czuję i ciach — nagle witam się z nowej przestrzeni mieszkalnej. I jak się okazuje, więcej miejsca nie zawsze bywa lepszą opcją. Uspokajam, to tylko fałszywy alarm, małego lisa jeszcze nie ma z nami, ale poznałam grecką opiekę medyczną jeszcze lepiej i poznanie to oceniam na plus. Machina badań bardzo sprawna, lekarze wnikliwi, pielęgniarki życzliwe. Nawet porcja obiadowa ogromna, chociaż doprawiona... sauté" - czytamy.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów

Zofia Samsel czuje się już dobrze

Dalej Zofia Samsel napisała, że na szczęście jej mąż jest tuż obok niej, a na końcu złożyła życzenia wszystkim obserwatorkom.

"No dobra, dorzucamy łyżkę dziegciu, obecności rękawiczek jednorazowych na dłoniach nadal nie stwierdzamy. Dobrze jest mieć dom non stop przy sobie, bo dzięki temu Kuba może mieszkać tuż obok, na szpitalnym parkingu. Jutro są jego urodziny, mam nadzieję, że uda nam się je spędzić wspólnie, w odrobinę milszym anturażu. Wszystkim kobietkom najcieplejsze życzenia z ciepłej Grecji. Dbajcie o siebie i miejcie miejsce dla kogoś, kto może też czasem zadbać o Was" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości